Organizmo užterštumas. Detox. Lieknėjimas. Kaip tai susiję?

 Organizmo užterštumas. Detox. Lieknėjimas. Kaip tai susiję?

Mūsų visų užimtumo pasekmės.. Mes neturime laiko gaminti sveiko maisto namuose, vaikščioti pėsčiomis, sportuoti, nespėjam net reguliariai maitintis. pastaruoju metu kone dėl visų negalavimų ir ligų kaltinamas aplinkos užterštumas, nejudrus gyvenimo būdas, nesveikas, konservuotas bei stipriai perdirbtas maistas, kuriame nėra tikrosios maistinės vertės. Valgome nemaistingą maistą, kuris iš tikro nemaitina, bet užteršia organizmą. Ko pasekmėje - pavalgius tokio maisto be maistinių medžiagų- tampame mieguisti, nuolat trūksta energijos, atsiranda negalavimai, ligos ir antsvoris.

Išvada- visų negalavimų tikroji priežastis- organizmo užterštumas. Norint išsaugoti gerą sveikatą ar išvengti ligų, visų pirma būtina išvalyti organizmą - pašalinti iš jo susikaupusius šlakus ir toksinus.

10 požymių, įspėjančių, kad reikia valyti organizmą

  1. Nors valgote ne daugiau nei ankščiau, svoris vis didėja
  2. Jaučiate raumenų skausmus ir sąnarių stingulį
  3. Spuoguota oda
  4. Gausesnis prakaitavimas. Aštrus prakaito kvapas
  5. Nemalonus kvapas iš burnos
  6. Jaučiatės išsekę, mieguisti, skaudanti galva, sunku užmigti, o ryte atsikelti
  7. Kamuoja vidurių pūtimas, užkietėjimas ar viduriuojate
  8. Antsvoris
  9. Dažni peršalimo simptomai, ligos. Nusilpęs imunitetas
  10. Liežuvis apsitraukęs apnašomis

 Realybė tokia ir Ką galime pakeisti?

Skaidulingas maistas padeda iššluoti virškinamąjį traktą, tačiau tokio maisto kaip daržovės, vaisiai, kruopos, rupių grūdų gaminių, spartėjant gyvenimo tempui, vartojame vis mažiau. Daugelis renkasi greitai paruošiamą maistą bei gatavus produktus, kuriuose trūksta ląstelienos bei skaidulų, skatinančių virškinamojo trakto veiklą, o stresą bando įveikti saldumynais, alkoholiu, rūkymu. Kas dar labiau užteršia organizmą. Nesuvirškinti maisto likučiai nusėda ant žarnų sienelių. Kas itin sumažina maisto įsisavinimą.

Skaidulos- tai savotiška vidinė žarnyno šluota-kempinė  iš vidaus. Ji padeda greitai pašalinti kenksmingas medžiagas, stabdo pūvimą ir bakterijų, kurios gali sukelti uždegimus, sunkius negalavimus, ar ne net taip vadinamos nepagydomos ligos...

Kas dar gali padėti?

SOS pagalba gali būti skaidulinių medžiagų bei virškinimo fermentų mišinys „ŠVARA“, kurį galite įsigyti mūsų el. krautuvėje  goo.gl/CnYWLU   www.grazinagum.lt

Organizmo užterštumas. Detox. Lieknėjimas. Kaip tai susiję?

Taip pat itin naudinga kartu su mišiniu „ŠVARA“ naudoti "VERMINUS" , 'PELYNAS""ELIKSYRAS"  taikyti „7dienų super detox programą“, kurią rasite čia goo.gl/GBdxaS  arba www.grazinagum.lt el.krautuveje

Labai naudinga rytą pradėti šilto vandens stikline su citrinos sultimis bei vaisių kokteiliu suplaktu kartu su žalėsiais. Taip pat naudinga avižinė košė su sėlenomis.

Valgymą pradėkite nuo daržovių.

Rinkitės dažniau kruopas; grikius, avižas, sorų,.

Valgykite kuo daugiau lapinių žalialapių daržovių. Tuo yra unikalūs žalieji kokteiliai-kai kartu su vaisiais ar daržovėmis sumalate nemažą kiekį žalialapių lapų. Galite taikyti dienos ar net trijų dienų kokteilių programą. Itin išsamią programą ir derinius rasite Gražina Gum „3 dienų kokteilių programa“. bei daug naudingos informacijos, gydančios/ šarminės mitybos receptų "Super sveikata" knygoje.

Detoksikacines programas rekomenduojama atlikti- kas du, tris mėnesius. Po to užtenka ir kas pusė metų. Taip pat tai yra individualu. Priklausomai nuo gyvenimo būdo.

Būkim sveiki ir laimingi :)

www.ilgamgyvenimui.lt

www.grazinagum.com

šaltiniai; medicina visiems, Robert Treutwein bei Gražina Gum informacija.

Organizmo užterštumas. Detox. Lieknėjimas. Kaip tai susiję?