Apie mus

GRA SOLE – ACTIVE PLANT SERUM  AKTYVUS AUGALŲ SERUMAS

 

Mintis sukurti unikalų serumą iš aktyviausių gamtos augalų bei jų vaisių kilo jau prieš keletą metų, kai pradėjau dar giliau tyrinėti ir atrasti gamtos laboratorijos alchemijos unikalumą. Pastebėjau, kad tam tikri gamtos augalai, turintys galingų savybių, suteikia odai tikrą ir gilų maitinimą. Be jokios neigiamos įtakos. O tai šiais laikais yra itin svarbu. Mums, moterims, itin jautrioms būtybėms, ypač reiktų atsižvelgti ir rinktis pirmapradės gamtos augalų kosmetiką. Kad mūsų oda būtų maitinama tikrais produktais, kaip ir mūsų kūnai... Tai, ką galime valgyti, yra tinkama tepti ir ant mūsų odos. Esu įsitikinusi, kad gamta, būdama galinga alchemikė, sukūrė viską, kas reikalinga mums.

Pasitelkdami giliomis žiniomis apie augalų savybes, jų veikimo sinergiją bei naujausias technologijas, bendradarbiaudami su Luciano Molinaro iš Londono Karališkojo koledžo sukūrėme šį unikalų, veiksmingą gamtos auksą iš 20-ties augalų. Unikalus procesas užtrunka keletą savaičių, ir tai užtikrina maksimaliai kokybišką serumą. Itin kruopštus augalų ekstrahavimo procesas leidžia išsaugoti daugiau nei 55 odos grožiui vertingus mineralus, vitaminus, fitonutrientų, antioksidantų, fitokeramidų, amino ir omega riebalų rūgščių augalų savybes kiekviename serumo lašelyje. Aktyvus augalų serumas turi daug prabangių maistingųjų medžiagų, kad oda galėtų pasisavinti kiekvieną dalelę šio skysto aukso. Keli lašeliai aktyvaus augalų serumo, ir Jūsų veido oda yra giliai maitinama bei spindi sveikiausiu grožiu bet kokiame amžiuje...

"Gra Sole"

G- Grožis

Ra- Saulės Dievas. Egiptiečių mitologijoje. 

Sole- saulė (lot.k)
Mūsų grožis tiesiogiai ir netiesiogiai susietas su saule ir jos energija. Būdami saulėje mes pražįstame kaip ir augalai. Šios galingos energijos dėka yra sukurtas "Gra Sole" serumas. Sudėtyje esantys veiksmingiausi aliejai iš augalų, saulės dėka sukaupę savyje galingas maistingiausias medžiagas. Jūsų veido odą nuo šiol lepins "Gra Sole" serumas.

Bendraautorė  Gražina Gum