Direkt zum Inhalt

AMŽINAI JAUNOS IR GRAŽIOS arba VEIDO SAVI-MASAŽAS

AMŽINAI JAUNOS IR GRAŽIOS arba VEIDO SAVI-MASAŽAS Šiuos judesius atlikite bent keletą kartų. Rekomenduojama kaskart ryte ir vakare, kai naudojate Grasole serumą ar kitą grožio priemonę. Kadangi Grasole serumas aliejinio...

AMŽINAI JAUNOS IR GRAŽIOS arba VEIDO SAVI-MASAŽAS

Šiuos judesius atlikite bent keletą kartų. Rekomenduojama kaskart ryte ir vakare, kai naudojate Grasole serumą ar kitą grožio priemonę. Kadangi Grasole serumas aliejinio pagrindo, pirštai lengvai slys veidu, o serumas puikiai įsigers. Prieš savi-masažą rankas ir veidą galite suvilgyti vandeniu. Vandens ir aliejaus sintezė ne tik pasitarnaus geram slydimui, bet ir puikiam susigėrimui, veido drėkinimui, maitinimui, prisotinimui mikroelementais, vitaminais.

Judesiai švelnūs ir gan lėti, spaudimas ne per stiprus. 

AMŽINAI JAUNOS IR GRAŽIOS arba VEIDO SAVI-MASAŽAS

  1. Kakta 

Pirštų pagalvėlėmis braukite nuo kaktos centro į išorę. Abiejų rankų pirštais, sinchroniškai. Šis judesys padeda lyginti smulkias raukšleles ir mažina įtampą, stresą, kurį kaupiame įtempdami kaktą.

  1. Akys 

Oda aplink akis yra ypač jautri, todėl masažuokite kiek švelniau. Uždėjus abiejų rankų pirštus ties vidiniais akies kampučiais švelniai paspauskite ir sukite ratukus aplink akių „orbitas“ ;) Palei kaulą.  

  1. Kaklas 

Sakoma, kad kaklas „išduoda“ tikrąjį moters amžių, tiksliau tą, kurį užsidirbome rūpindamosis arba ne savimi. Kaklas masažuojamas pirštais judant aukštyn, smakro link, t.y. nuo kaklo pagrindo iki žandikaulio linijos.  

  1. Skruostai 

Nuo apatinės smakro dalies braukite pirštais link ausų spenelių. Tuomet nuo apatinės nosies dalies link ausų vidurio. Tuomet nuo nosies „sparnelių“ dalies, palei skruostikaulius link ausų viršutinės dalies. 

Grasolė serumą galite įsigytigalite čia: 👉www.ilgamgyvenimui.lt 👉 www.grasole.com

Facebook‘e: @grasolebeauty

Warenkorb

Dein Warenkorb ist leer

Beginn mit dem Einkauf

Optionen wählen