Privatumo Politika

PRIVATUMO POLITIKA


 • BENDROSIOS NUOSTATOS


 • Ši privatumo politika (toliau – Privatumo politika) apibrėžia pagrindines asmens duomenų tvarkymo taisykles ir sąlygas, taikomas visiems interneto svetainės www.grasole.com (toliau – Svetainė) lankytojams, asmenims, sutikusiems gauti „GraSole“ rinkodaros medžiagą, kandidatams, dalyvaujantiems „GraSole“ atrankose į darbo vietas, asmenims, dalyvaujantiems „GraSole“ organizuojamose akcijose (toliau – Klientai).

  Laikoma, kad Klientas susipažįsta ir išreiškia savo sutikimą laikytis Privatumo politikos, kai jis apsilanko Svetainėje, sutinka gauti „GraSole“ tiesioginės rinkodaros parnešimus, kreipiasi dėl darbo vietos į „Grasole“, apsilanko renginiuose, išreiškia valią dalyvauti „GraSole“ akcijose.

  Klientas, nesutinkantis su kuria nors Privatumo politikos nuostata, negali lankytis Svetainėje, dalyvauti atrankoje dėl darbo vietos į „GraSole“, dalyvauti „GraSole“ akcijose.

  Kliento asmens duomenys bus tvarkomi laikantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo ir kitų teisės aktų nustatytų reikalavimų. Tvarkant Kliento asmens duomenis, „GraSole“ įgyvendina organizacines ir technines priemones, kurios užtikrina asmens duomenų apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.

  Užsakymo informacija – tai prekių užsakymo metu nurodoma informacija: vardas, pavardė, atsiskaitymo ir pristatymo adresai, mokėjimo informacija (įskaitant kredito kortelių numerius), elektroninio pašto adresas ir telefono numeris. 

  Asmeninė informacija – tai informacija apie įrenginį ir užsakymo informaciją.

  Slapukai (cookies). Slapukas yra nedidelis iš raidžių ir skaitmenų sudarytas failas, kurį Kliento sutikimu „GraSole“ įrašo į Kliento naršyklę arba standųjį Kliento kompiuterio diską. Siekiant skirtingų tikslų, naudojami skirtingi slapukai.


 •  „GraSole“ DUOMENYS


 • MB „Gamtaurus“, įregistruota Lietuvos Respublikos Juridinių asmenų registre, juridinio asmens kodas 304858750, buveinės adresas: Partizanų g. 61-806, Kaunas, www.grasole.com, prekinis ženklas „GraSole“,  tel. +370 638 88999, el. p. info@grasole.com. Už su asmens duomenimis susijusius klausimus atsakingas atstovas – Vincas Gumuliauskas, el. paštas gglongevity@gmail.com.


 • ASMENS DUOMENYS


 • Asmens duomenys yra bet kokia „GraSole“ apie Klientą renkama informacija, kuri gali būti panaudota Kliento asmens tapatybei nustatyti bei yra saugoma elektroniniu ar kitu būdu.

  Asmens duomenys apima bet kokią informaciją, įskaitant Kliento vardą, pavardę, lytį, gimimo datą, el. pašto adresą, telefono numerį, adresą, IP adresą, prisijungimo prie „GraSole“ Svetainės adr. www.grasole.com įrenginio identifikavimo duomenis, naršymo istoriją „GraSole“ Svetainėje adr. www.grasole.com, atsiskaitymo duomenis (banko sąskaitos numeris ir pan.), pirkimo istoriją, PVM sąskaitos faktūros rekvizitus, informaciją apie atmestus ar nepavykusius mokėjimus, kurią apie Klientus „GraSole“ renka dėl šioje Privatumo politikoje ar atskirame „GraSole“ sutikime ar susitarime su „GraSole“ nurodytų tikslų.


 • DUOMENŲ TVARKYMAS. SAUGOJIMO LAIKOTARPIS 


 • Kai lankotės Svetainėje, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie jūsų interneto naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos jūsų prietaise įdiegtus slapukus. Be to, naršydami Svetainėje, renkame informaciją apie atskirus jūsų tinklalapius ar produktus, kuriuos peržiūrite, kokias svetaines ar paieškos terminus nurodėte į Svetainę, ir informaciją apie tai, kaip jūs bendraujate su Svetaine. Šią automatiškai surinktą informaciją mes vadiname „Informacija apie vartotoją“.

  Informaciją apie įrenginius renkame naudodami šias technologijas:

  - „Slapukai“ - tai duomenų failai, kurie pateikiami jūsų įrenginyje arba kompiuteryje ir dažnai apima unikalų anoniminį identifikatorių. Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus ir kaip išjungti slapukus, apsilankykite http://www.allaboutcookies.org.

  Slapukai padeda „GraSole“ atskirti Klientą nuo kitų Svetainės naudotojų ir leidžia tobulinti Svetainę. Dauguma naršyklių leidžia atmesti visus slapukus, o kai kuriose naršyklėse yra galimybė atmesti tik trečiųjų šalių slapukus. Tokiu būdu Klientas galės pasinaudoti šiomis galimybėmis. Tačiau atkreiptinas dėmesys į tai, kad visų slapukų blokavimas turės neigiamą poveikį Svetainės naudojimui, ir be slapukų Klientas negalės naudotis visomis Svetainėje teikiamomis paslaugomis. Slapukai skirti informacijai perduoti elektroninių ryšių tinklu.

  - „Žurnalų failai“ sekti svetainės veiksmus ir rinkti duomenis, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, nuorodos / išeities puslapius ir datos / laiko žymes.

  - „Žiniatinklio švyturiai“, „Žymos“ ir „pikseliai“ yra elektroniniai failai, naudojami informacijai apie tai, kaip naršote Svetainę, įrašyti.


 • KAIP NAUDOJAMĖS JŪSŲ ASMENINE INFORMACIJA?


 • Mes naudojame užsakymo informaciją, kad įvykdytume visus užsakymus, pateiktus Svetainėje (įskaitant jūsų informacijos apie mokėjimą tvarkymą, pristatymo organizavimą, sąskaitų-faktūrų ir (arba) užsakymo patvirtinimų pateikimą). Be to, užsakymo informacija papildomai yra naudojama šiais tikslais:

  - bendravimui su Jumis;

  - mūsų užsakymų stebėjimui dėl galimo pavojaus ar sukčiavimo; ir

  - informacijos ar reklamos, susijusius su mūsų produktais ar paslaugomis, dalinimasis / skleidimas Jums.

   Mes renkame informaciją apie įrenginį, kurį naudojate, kad galėtume:

  • stebėti / nustatyti galimą sukčiavimo riziką (ypač jūsų IP adresą);
  • tobulinti ir optimizuoti mūsų Svetainę (pvz., analizuojant kaip mūsų klientai naršo ir sąveikauja su svetaine, įvertinama mūsų rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmė).

  Asmenims, kurie yra suteikę savo kontaktinius duomenis ir išreiškę norą gauti informaciją apie „GraSole“ siūlomas prekes ir (ar) paslaugas, elektroninio ryšio priemonėmis (elektroniniu paštu, SMS žinutėmis, kt.), „GraSole“ siųs pasiūlymus dėl „GraSole“ prekių pardavimo, naujienlaiškius ir kitą reklaminę medžiagą, teirausis nuomonės apie įsigytas prekes, praneš „GraSole“ naujienas, prekių pardavimo tvarką.

  Tiesioginės rinkodaros tikslu „GraSole“ tvarko tokius Kliento asmens duomenis: vardą, pavardę, lytį, telefono numerį, elektroninio pašto adresą (privalomi duomenys, be kurių „GraSole“ negalės Klientui siųsti tiesioginės rinkodaros parnešimų); gimimo datą, duomenis, patvirtinančius teisę dalyvauti reklaminėse akcijose.

  Kliento duomenys tiesioginės rinkodaros tikslu bus naudojami 5 metus po sutikimo gavimo. 

  Jei Klientas aktyviai perka „GraSole“ fizinėse parduotuvėse ar internetu ir Klientas nepareiškė prieštaravimo dėl „GraSole“ tiesioginės rinkodaros pranešimų gavimo, „GraSole“ siųs pranešimus dėl prekių, kurios yra panašios į Kliento įsigyjamas prekes. Šiuo atveju Kliento duomenys tiesioginės rinkodaros tikslu bus naudojami 3 metus po prekės įsigijimo.

  Klientas turi teisę bet kada atsisakyti gauti tiesioginės rinkodaros pranešimus, susisiekdamas su „GraSole“ elektroniniu paštu info@grasole.com.

   „GraSole“ naudoja slapukus:

  Absoliučiai būtini slapukai: Šie slapukai yra būtini tam, kad Svetainė galėtų veikti. Tokiais slapukais tvarkomų duomenų pagrindas yra tinkamas sutarties vykdymas Klientui lankantis Svetainėje, o „GraSole“ užtikrinant apsilankymo kokybę bei saugumą. 

  Analitiniai ir (arba) veiksmingumo slapukai: Šie slapukai leidžia „GraSole“ atpažinti ir suskaičiuoti Svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Svetainę ja naudodamiesi. Tai padeda „GraSole“ pagerinti svetainės veikimą, pvz.,, užtikrinti, kad vartotojai galėtų lengvai rasti tai, ko ieško. Šių slapukų renkamų duomenų tvarkymo pagrindas yra Klientų sutikimas.

  Funkciniai slapukai: Šie slapukai yra naudojami Klientams atpažinti, kai jie grįžta į Svetainę. Tai leidžia „GraSole“ pateikti pagal Klientų poreikius pritaikytą turinį, įsiminti Klientams aktualią informaciją. Šių slapukų renkamų duomenų tvarkymo pagrindas yra Klientų sutikimas.

  Esant poreikiui, „GraSole“ taip pat gali naudoti slapukus rinkti informaciją lankomumui apskaičiuoti (rinkti statistinę informaciją), pateikti Klientų interesus atitinkantį turinį ir išsaugoti lankymosi istoriją.


 • DUOMENŲ ATSKLEIDIMAS, PERDAVIMAS TREČIOSIOMS ŠALIMS


 • „GraSole” gali atskleisti informaciją apie Klientą savo darbuotojams, tarpininkams, paslaugų teikėjams ar subrangovams, jei pagrįstai reikia tiems tikslams, kaip nurodyta šioje Privatumo politikoje.

  Be to, „GraSole“ gali atskleisti informaciją apie Klientą, jei 

  1. turi padaryti tai pagal įstatymą; 
  2. siekiant apginti savo teises ar interesus (įskaitant „GraSole“ asmens duomenų pateikimą tretiesiems asmenims, siekiant išieškoti Kliento įsiskolinimus „GraSole“); 
  3. ketinant parduoti „GraSole“ veiklos ar jos turto dalį, atskleidžiant Kliento asmens duomenis potencialiam veiklos ar jos dalies pirkėjui; 
  4. pardavus „GraSole“ veiklą ar jos esminę turto dalį tretiesiems asmenims.

  Kliento asmens duomenys nebus perduodami trečiajai valstybei ir (ar) tarptautinei organizacijai.

  Privatumo politikoje nurodytas asmens duomenų gavėjų sąrašas ar gavėjų kategorijos gali keistis, todėl jei Klientas pageidauja būti informuotas apie Kliento asmens duomenų gavėjų pokyčius, turi apie tai pranešti „GraSole“ elektroniniu paštu info@grasole.com, nurodant „Pageidauju gauti informaciją apie mano asmens duomenų gavėjų pasikeitimą, vardas, pavardė“.

  „GraSole“ reklaminę informaciją galima gauti/matyti ir tam tikrose telefono programėlėse (Viber ir kt.), taip pat, matyti „GraSole“ reklamą Google tinkle ir kitose platformose, kurias Klientas pats susieja su savo telefono numeriu ar elektroniniu paštu.

  Kiekvieną kartą, kai Klientas apsilanko Svetainėje, „GraSole“ trečiosios šalies programinės įrangos „Google Analytics“ pagalba yra renkama informaciją apie tai, kaip Klientai naudojasi Svetaine. Pavyzdžiui, fiksuojami Kliento veiksmai Svetainėje ir nustatomi jo elgesio modeliai. Ši paslauga yra naudojama siekiant nustatyti, kiek žmonių lankosi Svetainėje ir įvairiose jos dalyse. Surinkta informacija padeda išsiaiškinti, kaip Svetainė veikia, ir kaip ją „GraSole“ galėtų pagerinti. „GraSole“ nenustatinėja Klientų asmens tapatybės ir neleidžia to daryti programai „Google Analytics“. Ši informacija apie Kliento naršymą gali būti teikiama ir kitoms trečiosioms šalims, kurios dirba su „GraSole“ Svetainės optimizavimu. Daugiau informacijos apie tai, kaip „Google“ naudoja jūsų asmeninę informaciją čia: https://www.google.com/intl/lt/policies/privacy/. Taip pat galite atsisakyti „Google Analytics“ čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout

  „GraSole“ elektroninė parduotuvė yra įdiegta „Shopify“ platformoje. Paslaugos teikėjas „Shopify“ kontroliuoja visą informaciją, surinktą asmenims lankantys Svetainėje. Daugiau informacijos apie tai, kaip „Shopify“ naudoja jūsų asmeninę informaciją, rasite čia: https://www.shopify.com/legal/privacy


 • DARBUOTOJŲ ATRANKOS


 • „GraSole“ renka ir tvarko kandidatų į darbuotojus gyvenimo aprašymą ir/ar motyvacinį laišką ir/ar kitą Kliento pateiktą informaciją dalyvavimo atrankoje metu darbo atrankos vykdymo tikslu Kliento sutikimo pagrindu, kurį Klientas išreiškė „GraSole“ ar įdarbinimo paslaugas teikiančiai įmonei, atsiųsdamas savo gyvenimo aprašymą.

  Jei Klientas (kandidatas į darbuotojus) nepateiks savo gyvenimo aprašymo ir/ ar motyvacinio laiško, „GraSole“ negalės įvertinti kandidato į darbuotojus tinkamumo užimti siūlomas pareigas. 

  Tuo atveju, jei Klientas neišreiškė savo atskiro sutikimo tvarkyti jo asmens duomenis pasibaigus darbuotojų atrankai, to Kliento asmens duomenis „GraSole“ įsipareigoja ištrinti ir/ar sunaikinti per 5 darbo dienas po to, kai su atrinktu kandidatu bus pasirašyta darbo sutartis.


 • KLIENTŲ TEISĖS


 • Teisė atšaukti sutikimą. Jei Klientas  pateikė „GraSole“ aiškų sutikimą dėl jo duomenų tvarkymo, Klientas tą sutikimą gali bet kada atšaukti apie tai pranešdamas elektroninio pašto adresu: info@grasole.com. „GraSole“ nepagrįstai nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per vieną mėnesį nuo prašymo gavimo, pateikia informaciją apie veiksmus, kurių imtasi gavus Kliento prašymą dėl Kliento teisių įgyvendinimo. Tas laikotarpis prireikus gali būti pratęstas dar dviem mėnesiams, atsižvelgiant į prašymų sudėtingumą ir skaičių. „GraSole“ per vieną mėnesį nuo prašymo gavimo informuoja Klientą apie tokį pratęsimą, kartu pateikdamas vėlavimo priežastis. Kai Klientas prašymą pateikia elektroninės formos priemonėmis, informacija jam taip pat pateikiama, jei įmanoma, elektroninėmis priemonėmis, išskyrus atvejus, kai Klientas paprašo ją pateikti kitaip.

  Teisė susipažinti su savo asmens duomenimis. Klientas gali bet kada susisiekti su „GraSole“ ir pasiteirauti, ar „GraSole“ tvarko kokius nors Kliento asmens duomenis. Jei „GraSole“ saugo ar bet kokiu būdu naudoja Kliento asmens duomenis, Klientas turi teisę su jais susipažinti. Norėdamas tai padaryti, Klientas pateikia „GraSole“ rašytinį prašymą šiuo elektroninio pašto adresu: info@grasole.com, patvirtindamas savo asmens tapatybę.

  Teisė prašyti suteikti daugiau informacijos. Jei Klientas turi kokių nors klausimų apie jo asmens duomenų naudojimą, gali kreiptis į „GraSole“ šiuo elektroninio pašto adresu: info@grasole.com.

  Teisė būti pamirštam. Esant tam tikroms duomenų tvarkymo teisės aktuose įvardintoms aplinkybėms (kai asmens duomenys tvarkomi neteisėtai, išnyko duomenų tvarkymo pagrindas ir kt.), Klientas turi teisę prašyti, kad „GraSole“ ištrintų Kliento asmens duomenis. Norėdamas tai padaryti, Klientas pateikia „GraSole“ rašytinį prašymą šiuo elektroninio pašto adresu: info@grasole.com, patvirtindamas savo asmens tapatybę.

  Kitos teisės. (i) Klientas turi teisę prašyti „GraSole“ ištaisyti bet kokius turimų duomenų netikslumus. Tokiu atveju „GraSole“ gali paprašyti Kliento patvirtinti ištaisytą informaciją; (ii) Klientas turi teisę prašyti „GraSole“ riboti Kliento asmens duomenų tvarkymą arba jų netvarkyti; (iii) Klientas turi teisę į duomenų, kuriuos iš Kliento „GraSole“ gavo Klientui sutinkant arba sutarties sudarymo tikslais, perkėlimą; (iv) Klientas turi teisę nesutikti, kad „GraSole“ naudotų Kliento asmens duomenis.


 • TEISĖ PATEIKTI SKUNDĄ PRIEŽIŪROS INSTITUCIJAI


 • Jei Klientas mano, kad Kliento, kaip asmens duomenų subjekto, teisės yra ir (ar) gali būti pažeistos, Klientas nedelsiant turėtų kreiptis į „GraSole“ su skundu elektroninio pašto adresu info@grasole.com. Tik gavus Kliento skundą, „GraSole“ įsipareigoja susisiekti su Klientu per pagrįstą laikotarpį ir informuoti apie skundo tyrimo eigą, o vėliau ir apie rezultatą.

  Jei tyrimo rezultatai Kliento netenkins, Klienas galės pateikti skundą priežiūros institucijai – Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.


 • IŠLYGOS


 • Svetainėje gali būti trečiųjų šalių pateikiama reklama. Tokios trečiosios šalys yra išimtinai atsakingos už tokios reklamos turinį ir privalo užtikrinti, kad jis atitiktų visus taikomus įstatymus bei norminius teisės aktus.

  Lankytis trečiosios šalies interneto svetainėse Klientas gali savo paties rizika. „GraSole“ neprisiima jokios tiesioginės ar netiesioginės atsakomybės už jose skelbiamą turinį, informacijos tikslumą, jose pateikiamą nuomonę, ar trečiosios šalies siūlomų prekių ir paslaugų kokybę.

  „GraSole“ informacinėje medžiagoje gali būti informacijos, kurios šaltinis – trečiųjų šalių interneto svetainės. Medžiaga, paimta iš trečiosios šalies interneto svetainės, bus atitinkamai pažymėta, be to, gali būti pateikiama nuoroda į pirminę interneto svetainę. „GraSole“ neprisiima jokios atsakomybės nei už trečiosios šalies interneto svetainėje skelbiamą medžiagą, į kurią Klientas yra nukreipiamas dėl išsamesnės informacijos, nei už tokios trečiosios šalies naudojamus asmens duomenis.

  Klientas yra atsakingas už savo pateikiamų duomenų konfidencialumą bei už bet kuriuos veiksmus (duomenų perdavimą, pateiktus užsakymus ar kt.), kurie „GraSole“ Svetainėje atliekami.

  Klientas yra atsakingas, kad „GraSole“ pateikti duomenys būtų tikslūs, teisingi ir išsamūs. Jeigu pasikeičia Kliento pateikti duomenys, Klientas turi nedelsdamas „GraSole“ apie tai informuoti. „GraSole“ jokiu atveju nebus atsakingas už žalą, atsiradusią Klientui dėl to, jog Klientas nurodė neteisingus ar neišsamius asmens duomenis arba neinformavo „GraSole“ jiems pasikeitus.


 • BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS


 • „GraSole“ gali bet kada atnaujinti ar pakeisti šią Privatumo politiką. Tokia atnaujinta ar pakeista Privatumo politika įsigalios nuo jos paskelbimo „GraSole“ Svetainėje. Klientui reikėtų kartais patikrinti ją ir įsitikinti, kad Klientą tenkina aktuali Privatumo politikos versija.

  Atnaujinus Privatumo politiką, „GraSole“ informuos Klientą el.laišku apie, „GraSole“ nuomone, esminius pakeitimus. Privatumo politikos apačioje pateikiama „Atnaujinimo data“ nurodo, kada Privatumo politika atnaujinta paskutinį kartą.


  2022 04 12