Direkt zum Inhalt

Auksinis Mumijo Šiladžit: Natūralus sveikatos šaltinis

Įvadas Natūralių papildų pasaulyje išsiskiria vienas pavadinimas dėl savo unikalios kilmės ir gausybės sveikatos naudos - Auksinis Mumijo Šiladžit. Šiame straipsnyje siekiama atskleisti šios natūralios jėgos šaltinio, jo naudos, vartojimo...

Įvadas

Natūralių papildų pasaulyje išsiskiria vienas pavadinimas dėl savo unikalios kilmės ir gausybės sveikatos naudos - Auksinis Mumijo Šiladžit. Šiame straipsnyje siekiama atskleisti šios natūralios jėgos šaltinio, jo naudos, vartojimo ir galimų šalutinių poveikių ypatybes.

Kas yra Auksinis Mumijo Šiladžit?

Kilmė ir sudėtis

Auksinis Mumijo Šiladžit yra lipnus, juodas, dervos pavidalo medžiaga, atsirandanti per amžius lėtai skilstant augalų medžiagai ir mineralams. Ji daugiausia randama Himalajų uolose ir amžiais buvo naudojama tradicinėje Indijos Ajurvedos medicinoje. Šis papildas yra turtingas fulvo rūgštimi ir savyje turi daugiau nei 80 skirtingų mineralų, todėl yra galingas daugelio sveikatos naudos šaltinis.

Auksinio Mumijo Šiladžito sveikatos nauda

Kognityvinė sveikata ir Alzheimerio liga

Fulvo rūgštis Šiladžite yra galingas antioksidantas, prisidedantis prie kognityvinės sveikatos. Ji neleidžia kauptis tau baltymui, kuris gali sukelti smegenų ląstelių pažeidimą. Taigi, ji gali padėti sulėtinti Alzheimerio ligos progresavimą ir pagerinti kognityvines funkcijas.

Testosterono padidėjimas ir vyrų vaisingumas

Auksinis Mumijo Šiladžit gali būti naudingas vyrams. Buvo nustatyta, kad jis padidina testosterono kiekį vyrams, kas gali pagerinti vaisingumą. Reguliarus šio papildo vartojimas gali padidinti spermatozoidų skaičių ir judrumą, prisidedant prie bendro vyrų vaisingumo.

Lėtinio nuovargio sindromas ir energijos atkūrimas

Žinoma, kad Šiladžit mažina lėtinio nuovargio sindromo (LNS) simptomus ir atkuria energiją. Jis padeda gerinti ląstelių funkcijas, kas natūraliai padidina energijos lygį ir mažina nuovargį.

Anti-senėjimo savybės

Didelė fulvo rūgšties, stipraus antioksidanto ir priešuždegiminio junginio Šiladžite, koncentracija padeda mažinti laisvųjų radikalų ir ląstelių pažeidimus organizme. Tai prisideda prie bendros gyvybingumo, lėtesnio senėjimo proceso ir geresnės sveikatos.

Aukšto aukščio liga

Manoma, kad Šiladžit padeda mažinti daugelį simptomų, susijusių su aukštesniais aukščiais, dėl jo plačios naudingų komponentų spektro. Jis gali pagerinti organizmo imunitetą, mažinti uždegimą ir veikti kaip energijos stipriklys.

Geležies stokos anemija

Šiladžito papildai gali palaipsniui padidinti geležies kiekį, todėl jis gali būti potencialus geležies stokos anemijos gydymo būdas. Jis gali padėti padidinti hemoglobino, hematokrito ir raudonųjų kraujo kūnelių kiekį, kurie yra visi gyvybiškai svarbūs jūsų kraujo komponentai.

Širdies sveikata

Šiladžit taip pat gali apsaugoti širdį ir pagerinti širdies sveikatą. Tačiau jis neturėtų būti vartojamas asmenims, sergantiems aktyvia širdies liga, nes gali sumažinti kraujospūdį.

Kaip vartoti Auksinį Mumijo Šiladžitą

 

Warenkorb

Dein Warenkorb ist leer

Beginn mit dem Einkauf

Optionen wählen