Direkt zum Inhalt

Gurmaniškos pankolių salotos

Gurmaniškos pankolių salotos, pankoliuose yra gydomųjų medžiagų, kurios gali padėti nuo viduriavimo (diarėjos), nevirškinimo, dujų kaupimosi, vidurių užkietėjimo, širdies ligų, kraujospūdžio, nutukimo, menstruacijų, kvėpavimo sutrikimų. Pankoliuose itin gausu fitoestrogenų, vitamino...

Gurmaniškos pankolių salotos,

pankoliuose yra gydomųjų medžiagų, kurios gali padėti nuo viduriavimo (diarėjos), nevirškinimo, dujų kaupimosi, vidurių užkietėjimo, širdies ligų, kraujospūdžio, nutukimo, menstruacijų, kvėpavimo sutrikimų.

Pankoliuose itin gausu fitoestrogenų, vitamino C, folatų, kalio ir skaidulų. Skaidulos, folatai ir kalis teigiamai veikia kraujotaką ir padeda pašalinti kancerogenines medžiagas iš žarnyno.

Palyginti su daugelių kitų daržovių ir žalumynų, salsvo, aitroko skonio pankoliai yra labai stiprūs antioksidantai. Aštrų kvapą suteikianti lakioji medžiaga anetolis, kurio taip pat yra anyžiuose, gydo uždegimą ir neleidžia formuotis vėžinėms ląstelėms.

Gurmaniškos pankolių salotos

reikės;

1 pankolio šaknis,

0,5 apelsino arba jo sulčių,

špinatų saujelė,

3 v.š spanguolių,

druskos, kajeno, citrinos sulčių, medaus.

Ruošiame;

pankolio šaknį sutarkuoti daržovių tarka arba itin plonai supjaustyti. Šių gardžių salotų paslaptis yra- itin plonas pankolio sutarkavimas.

Gurmaniškos pankolių salotos

Tada pankolį sumaišyti su žiupsneliu druskos, kajenu, citrinos sultimis, medaus pusė arbatinio šaukštelio. Tada gerai sumaigyti kartu su spanguolėmis. Gardinkite Pagal skonį. Man patinka ryškesnis skonis.

Skanaus ir į sveikatą:)

dar daugiau sveikų receptų rasite bloge www.ilgamgyvenimui.lt

 

 

 

Warenkorb

Dein Warenkorb ist leer

Beginn mit dem Einkauf

Optionen wählen