Direkt zum Inhalt

Organizme svarbiausias Rūgščių/šarmų PH - pusiausvyra organizme- svarbus sveikatos rodiklis,

Organizme svarbiausias Rūgščių/šarmų PH - pusiausvyra organizme- svarbus sveikatos rodiklis, svarbiausias yra kraujo pH ir jis yra nuo 7,35 iki 7,45. Kaip matote, kraujo pH svyravimas yra labai nedidelis. Ir...

Organizme svarbiausias Rūgščių/šarmų PH - pusiausvyra organizme- svarbus sveikatos rodiklis,
svarbiausias yra kraujo pH ir jis yra nuo 7,35 iki 7,45. Kaip matote, kraujo pH svyravimas yra labai nedidelis. Ir net ir labai mažas nukrypimas nuo šios normos labai pakeičia organizmo elektrocheminius procesus. 
Organizme svarbiausias Rūgščių/šarmų PH - pusiausvyra
Jei žmogus maitinasi sveikai – valgo natūralų maistą ir praktikuoja sveiką gyvenimo būdą − organizmas lengvai palaiko optimalų pH balansą. Deja, šiandieną daugelio žmonių dietoje vyrauja rafinuoti produktai – cukrus, balta duona ir baltų miltų gaminiai, balti ryžiai, nesveiki hidrinti riebalai.
Visi šie produktai labai rūgština organizmą ir per ilgesnį laiką sukelia sveikatos sutrikimus ir chroniškas ligas.
Organizmas balansuoja pH ir kiek galėdamas stengiasi palaikyti optimalų kūno pH, bet už tai mokame brangiai – kad neutralizuotų susikaupusią rūgštį, organizmas iš kaulų ir kitų gyvybiškai svarbių organų ima šarminius mineralus – kalcį, magnį, kalį ir kt. Taip pat yra manoma, kad organizmas gamina cholesterolį ir tam, kad jis apsaugotų nuo organizme cirkuliuojančios perteklinės rūgšties.
Tai taip pat yra viena iš priežasčių, kodėl siaurėja kraujagyslės. Perteklinė rūgštis riebalų forma yra atidedama į įvairius organus.
Yra manoma, kad žemas pH skatina trigliceridų gamybą (kraujyje esanti riebalų forma), kurie vėliau atsiduria ant jūsų juosmens, šlaunų, kraujagyslių sienelių ir kitų kūno organų. riebalų kaupimas taip pat šiek tiek padeda neutralizuoti pH – todėl šiandien tiek daug viršsvorio turinčių žmonių. Ir dėl to labai sunku tų riebalų atsikratyti. Todėl norint lieknėti, vienas pirmųjų dalykų, kurį reikia padaryti – normalizuoti pH. 
Organizme svarbiausias Rūgščių/šarmų PH - pusiausvyra
Yra daug atveju, kai žmonės, subalansavę pH, sugebėjo lengvai ir per trumpą laiką atsikratyti perteklinių kilogramų.
Dar viena vieta, kur yra kaupiama perteklinė rūgštis – sąnariai, iš čia ir jų ligos – artritas, podagra (tai artrito forma, kaip rūgšties kristalai, kurie normaliai turėtų būti pašalinami per inkstus, renkasi sąnariuose, ir taip sąnariai patinsta, tampa skausmingi) ir kitos.
Nepaisant organizmo pastangų, jei žmogus laikui bėgant nieko nedaro, organizmas išsekina šarminius rezervus ir dėl to tarpląstelinis skystis ir net kraujas tampa vis rūgštesnis. 
Tai labai paveikia ląstelių funkciją – energijos gamybą, ir dėl to žmonės jaučiasi pavargę (tik pažvelkit aplinkui, kiek daug žmonių šiandien nuolat skundžiasi nuovargiu). 
Perteklinė rūgštis sumažina ląstelių atsparumą ir tinkamo atsinaujino funkciją bei sumažina deguonies pristatymą į ląsteles. Mažas deguonies kiekis ląstelėse leidžia veistis virusams ir bakterijoms (sumažėjus deguonies kiekiui organizme, prislopinama imuninė sistema, ir taip nebesugebama atsiginti nuo infekcijų). Rūgšti ir mažai deguonies turinti organizmo aplinka labai palanki vėžinėms ląstelėms – visų vėžininkų pH yra labai žemas, ir organizmas yra labai „užrūgštėjęs“. Stresas rūgština ir sendina organizmą.
Organizme svarbiausias Rūgščių/šarmų PH - pusiausvyra
Norint šarminti organizmą, pirmiausia reikia atsisakyti ar bent sumažinti organizmą rūgštinančius produktus − cukrus, balta duona ir baltų miltų gaminiai, balti ryžiai, nesveiki riebalai (hidrogenizuoti – margarinas, tepieji mišiniai, riebalai, kuriuose vyrauja omega 6 – sojos, saulėgrąžų, kukurūzų aliejai), gyvulinės kilmės baltymai (juo derėtų vartoti saikingai, ar kurį laiką visai nevartoti) – mėsa, pieno produktai. 
Organizmą labai rūgština kava, alkoholis, energetiniai gėrimai. Visų šių gėrimų reikia atsisakyti ir juos keisti vandeniu. Beje, norit neutralizuoti stiklinę kavos ar kolos (joje esančią rūgštį), reikia bent keturių stiklinių vandens.
Kas šarmina organizmą?
Organizmą labai šarmina švieži vaisiai ir daržovės, citrina su vandeniu, gilus kvėpavimas− ir tai geriausias būdas palaikyti optimalų organizmo pH. 
Taip pat galima vartoti geros kokybės šarminius mineralus – kalcį, magnį, kalį ir MSM (methyl sulfonyl methane)- 
kuris įeina į "Ilgo gyvenimo ELIKSYRO" sudėtį.
Taip pat šio produkto sudėtyje yra visas spektras augalų, uogų, maistingų jūros dumblių, kurie džiovinti iki 42 laipsnių temperatūroje. 
Todėl maistinė vertė maksimaliai išlaikoma aukšta.
Būtent "Ilgo gyvenimo ELIKSYRAS"- padeda organizme palaikyti šarmų (PH) pusiausvyrą. 
Rekomenduotina naudoti ilgesnį laikotarpį (2-3mėn) kas dieną.
1-2 arbatinius šaukštelius (4 g) per dieną. Įmaišyti į sultis, vaisių ar daržovių kokteilius. 
Gerti galite ryte, tarp valgių su vandeniu. Tinka sportuojantiems.
Šis unikalus mišinys detoksikuoja, šarmina, jaunina organizmą, stiprina imuninę, širdies ir kraujagyslių sistemas, gerina skrandžio, žarnyno veiklą, naikina anaerobines bakterijas, kartu ir blogą burnos kvapą, atkuria skrandžio rūgštingumą, kai ėda rėmuo, reguliuoja kraujospūdį, šalina nuovargį, gerina miego kokybę.
Įsigyti galite čia
Bei itin palanku atlikti kas 2-3 men. detoksikacinę iškrovos programą, kuri padeda atkurti PH, ko pasekoje turime daugiau energijos, lengvai tirpsta kilogramai, kurie yra taip vadinami "šlakai".
https://ilgamgyvenimui.lt/collections/elektronines-knygos/products/7-dienu-super-detox-mitybos-programa

Warenkorb

Dein Warenkorb ist leer

Beginn mit dem Einkauf

Optionen wählen