Direkt zum Inhalt

Super UOGA- SPANGUOLĖ 🔴

Super UOGA- SPANGUOLĖ 🔴 Tinka kolkteiliams ruošti, sultis sunkti, ruošti salotų bei patiekalų padažus, berkite į troškinius, naudokite sveikuose desertus 🔴Foto: neatsivalgomas patiekalas ŽIEMAI ir IMUNITETUI🔴 troškinti burokėliai, antaniniai obuoliai,...

Super UOGA- SPANGUOLĖ 🔴Super UOGA- SPANGUOLĖ 🔴
Tinka kolkteiliams ruošti, sultis sunkti, ruošti salotų bei patiekalų padažus, berkite į troškinius, naudokite sveikuose desertusSuper UOGA- SPANGUOLĖ 🔴
🔴Foto: neatsivalgomas patiekalas ŽIEMAI ir IMUNITETUI🔴Super UOGA- SPANGUOLĖ 🔴 troškinti burokėliai, antaniniai obuoliai, spanguolės, imbieras, apelsino sultys, žievelė nutarkuota, kajenas, druska, kalendra.
Super UOGA- SPANGUOLĖ 🔴
🔴Daug vitaminų turinčios spanguolės gelbsti nuo avitaminozės ir dėl jose esančių mikroelementų stiprina kraują. 
🔴Taip pat šios uogos slopina uždegimus.
Super UOGA- SPANGUOLĖ 🔴
🔴Šimtai tyrimų parodė, kad spanguolėse esančios biologiškai aktyvios medžiagos gerina sveikatą. 
🔴Pavyzdžiui, spanguolėse esantys polifenoliai pasirodė galį palaikyti sveiką šlapinimosi sistemą ir  apsaugoti nuo širdies ir kraujagyslių ligų bei kitų lėtinių susirgimų. 
🔴Be šlapimo sistemos ir širdies bei kraujagyslių apsaugos spanguolės laikomos galinčios padėti slopinti piktybinių navikų vystymąsi ir apsisaugoti nuo tam tikrų vėžio formų. Be to, tie patys polifenoliai, kurie nuo bakterijų apsaugo šlapimo sistemą, jas pašalina ir iš burnos gleivinės ir nuo dantų.
🔴Spanguolės taip pat turi daug vitamino C, tai pat vitaminų B1, B2, E, P ir mineralų magnio, fosforo, kalcio, kalio, jodo, geležies, vario, mangano. Iš viso nustatyti 25 cheminiai elementai, įeinantys į spanguolių sudėtį.
🔴spanguolėse esantys proantocianidai ne nužudo bakterijas, o sutrikdo jų komunikaciją, kartu sutrukdydami infekcijai plisti. 
🔴Tuo tarpu antibiotikų sukeliama bakterijų žūtis yra vienas iš mechanizmų, skatinančių atsparumo antibiotikams didėjimą – vaistai nesunaikina pačių stipriausių, mutavusių mikroorganizmų, ir šie gali toliau sėkmingai daugintis bei palaikyti niekaip neįveikiamą infekcinį procesą organizme🔴
Dar daugiau info ir receptų bloge Super UOGA- SPANGUOLĖ 🔴

Warenkorb

Dein Warenkorb ist leer

Beginn mit dem Einkauf

Optionen wählen