Direkt zum Inhalt

Vaikščiokim basomis -tai vadinama; "įsižeminimas“

Vaikščiokim basomis- tai vadinama; "įsižeminimas“ (pažodžiui išvertus iš angl. earthing).   Tai galinga praktika, teikiančia be galo daug naudos sveikatai.     Toks „įsižeminimas“ padidina antioksidantų kiekį, sumažina uždegimą ir pagerina miegą....

Vaikščiokim basomis- tai vadinama; "įsižeminimas“

(pažodžiui išvertus iš angl. earthing).

 

Tai galinga praktika, teikiančia be galo daug naudos sveikatai. 

Vaikščiokim basomis -tai vadinama; įsižeminimas“

 

 Toks „įsižeminimas“ padidina antioksidantų kiekį, sumažina uždegimą ir pagerina miegą.

 

Žemės krūvis neigiamas, o žmogus XXI amžiaus aplinkoj prikaupia pernelyg daug teigiamo krūvio – kuris vaikštant su batais kaupiasi toliau ir sargdina. 

 

„įsižeminimas“ pagerina odos savitąjį laidumą, suvienodina širdies ritmą, pagerina gliukozės reguliavimą, sumažina streso lygius, pagerina imunitetą.

 

Vaikštant basomis, įsijungia natūralūs organizmo savigydos mechanizmai.

 

Kūnas tarsi nurasiramina, atsigauna, pailsi.

 

„įsižeminimas“ padidina raudonųjų kraujo kūnelių paviršiaus krūvį. Dėl to šios dalelės nesulimpa, o tai sumažina kraujo klampumą. Didelis kraujo klampumas – tai viena iš pagrindinių širdies ligų priežasčių.

 

vaikštant basomis gali savaime atsinaujinti organų energetinis balansas.

 

Drėgna žolė yra geresnis laidininkas nei sausa.

 

Vaikščiokim basomis -tai vadinama; įsižeminimas“

vaikščiodami basi tonizuojame ir stipriname ne tik pėdas, bet ir „masažuojame“ kiekvieną kūno organą,  tuo pačiu gerindami jo veiklą.

 

vaikščiojimas basomis teigiamai veikia ir mūsų smegenis, padeda atsipalaiduoti, malšina stresą, nuovargį, gerina miegą, aktyvina kraujotaką bei  medžiagų apykaitą, energizuoja.

 

Knygos „Įsižeminimas“ bendrautoris Clintonas Oberis bei daugelis kitų žmogaus ryšio su žeme tyrėjų teigia, kad šiuolaikinis apavas žemės energijai nepralaidžiais sintetinių medžiagų padais trikdo mūsų sveikatą, sukelia organizmą alinančius chroniškus uždegiminius procesais.

 

 kuo daugiau lieskime Žemę basomis kojomis. Mes ją tarsi bučiuojame 

 

Www.grazinagum.lt

Warenkorb

Dein Warenkorb ist leer

Beginn mit dem Einkauf

Optionen wählen