Direkt zum Inhalt

Žalias maistas. Žiemos švenčių receptai.

"Žalias maistas. Žiemos švenčių receptai" Tradiciniai ir šventiniai patiekalai kitaip. Tikrai nustebinsite artimuosius ir svečius, jei paįvairinsite stalą pagal žaliojo maisto gaminimo principus ruoštais patiekalais. Sveika, sotu, subtilu ir originalu!...

Žalias maistas. Žiemos švenčių receptai.
"Žalias maistas. Žiemos švenčių receptai"
Tradiciniai ir šventiniai patiekalai kitaip.

Tikrai nustebinsite artimuosius ir svečius, jei paįvairinsite stalą pagal žaliojo maisto gaminimo principus ruoštais patiekalais. Sveika, sotu, subtilu ir originalu!

Jokių miltų, cukraus, kiaušinių, mielių, pieno produktų, jokios žuvies ir mėsos. Gardžių valgių pataisysite greitai ir, svarbiausia, be viryklės. Po tokių vaišių jausitės kupini energijos ir neapsunkę.

„Tegu maistas būna jūsų vaistas, o vaistas – jūsų maistas!“

Hipokratas

RECENZIJA
Anksčiau maniau: kas gurmaniška – negali būti sveika. Įsivaizdavau, kad gurmaniškas maistas būtinai riebokas, neskanus, sukomponuotas iš skrandžiui konfliktiškų produktų. 
Ačiū Gražinai (Grazina Gum), kad pakeitė mano nuostatas. Jos skaniomis nuotraukomis iliustruota knyga “3 dienų mitybos programa” žaliavalgystės idėją pakylėjo nuo banalaus detokso iki rafinuoto gurme lygio. Linkiu, kad ši autorės knyga įkvėptų kuo daugiau skaitytojų pasibandyti gyvą maistą. Tik 3 dienos. Be apribojimų. Įmantrūs ir paprasti patiekalai kiekvienam skoniui. Gera savijauta garantuota. Ir jokio alkio! 
Man labai artimas autorės pagarbus požiūris į skaitytoją. Jokio pasikėlimo, jokios ironijos ir kritikos ne vegetarų, ne žaliavalgių atžvilgiu. Būk tu mėsėdis, gerk tu savo kavą, mėgaukis sūriais su vynu, – bet argi tau nėra smalsu, kaip tu pasijausi po 3 dienų augalinės mitybos? Just for fun. Kad turėtum savo nuomonę. Kad susivoktum, ką reiškia jaustis sočiai, lengvai ir pakylėtai. 
Persergėjimas: pasitarti su gydytoju, ar tirpstantys kilogramai nepakenks jūsų savivertei.
Eva Tombak

Galite įsigyti visuose Lietuvos knygynuose!

Knygą taip pat galite užsisakyti internetu:

http://m.knyguklubas.lt/zalias+maistas+ziemos+svenciu+receptai.html

Warenkorb

Dein Warenkorb ist leer

Beginn mit dem Einkauf

Optionen wählen