Direkt zum Inhalt

“Pieniškas uogų“ kokteilis

“Pieniškas uogų“ kokteilis Gardžiausia ir sveikiausia gerti kokteilius ryte. Tačiau visad galite vežtis su savimi ir gerti vietoj užkandžių ar vietoj valgymo. Rekomenduotina vaisius, kaip ir kokteilius valgyti iki 16...

“Pieniškas uogų“ kokteilis

“Pieniškas uogų“ kokteilis

Gardžiausia ir sveikiausia gerti kokteilius ryte. Tačiau visad galite vežtis su savimi ir gerti vietoj užkandžių ar vietoj valgymo. Rekomenduotina vaisius, kaip ir kokteilius valgyti iki 16 val. Tačiau tai labai individualu. Jauskite savo organizmą bei sezoniškumą. Pvz. vasarą galime vaisius valgyti ir visą dieną. organizmas puikiai toleruoja, kadangi yra sezonas, šilta..

 Ruošiam

300 ml augalinio pieno (rinkitės riešutų, sėklų. Migdolų, lazdyno, saulėgrąžų, sezamo, moliūgų, avižų ir kt. rekomenduoju daryti savo. Tai paprasta ir greita. Pirktiniai augaliniai pienai iškaitinti, maža maistinė vertė )

1 v.š maltų linų sėmenų

1 a.š čija sėklų

2 datulės

½ stiklinės uogų (braškės, vyšnios, mėlynės, j.serbentai. Galite miksuoti)

Visus ingredientus dedame į trintuvę/kokteilinę, pilame vandens iki apsėmimo. Plakame iki vientisos konsistencijos. Vaikams plakant papildomai galite dėti 0,5 banano.

Linų sėmenys yra tamsūs- duonos skonio. Yra auksiniai linų sėmenys-kurie neturi duonos skonio, labiau tinkamesni desertams, kokteiliams.

Linų sėmenys, kaip ir čija turi visą spektrą Omega rūgščių, kurie itin reikalingi širdies ir kraujagyslių sistemai. 

skanaus ir į sveikatą :) www.grazinagum.lt

Dar daugiau maistingų kokteilių receptų rasite čia...

Warenkorb

Dein Warenkorb ist leer

Beginn mit dem Einkauf

Optionen wählen