Direkt zum Inhalt

Už spanguoles geriau tik spanguolės! Spanguolių kokteilis,

Už spanguoles geriau tik spanguolės! Spanguolių kokteilis, IMUNITETUI, KRAUJUI STIPRINTI. „Šimtai tyrimų parodė, kad spanguolėse esančios biologiškai aktyvios medžiagos gerina sveikatą. Pavyzdžiui, spanguolėse esantys polifenoliai pasirodė galį palaikyti sveiką šlapinimosi...

Už spanguoles geriau tik spanguolės! Spanguolių kokteilis,

IMUNITETUI, KRAUJUI STIPRINTI.

Už spanguoles geriau tik spanguolės! Spanguolių kokteilis,

„Šimtai tyrimų parodė, kad spanguolėse esančios biologiškai aktyvios medžiagos gerina sveikatą. Pavyzdžiui, spanguolėse esantys polifenoliai pasirodė galį palaikyti sveiką šlapinimosi sistemą ir  apsaugoti nuo širdies ir kraujagyslių ligų bei kitų lėtinių susirgimų“, – sako vienas apžvalgos autorių dr. Jeffrey Blumberg. Jis yra Antioksidantų tyrimų laboratorijos direktorius ir Tuftso universiteto mitybos mokslų ir politikos mokyklos profesorius.

Be šlapimo sistemos ir širdies bei kraujagyslių apsaugos spanguolės laikomos galinčios padėti slopinti piktybinių navikų vystymąsi ir apsisaugoti nuo tam tikų vėžio formų. Be to, tie patys polifenoliai, kurie nuo bakterijų apsaugo šlapimo sistemą, jas pašalina ir iš burnos gleivinės ir nuo dantų.
SPANGUOLIŲ KOKTEILIS
visi komponentai galingai sriprina mūsų sveikatą,
0,5 litro spanguolių
2 vnt bananai
3-4 cm imbiero šaknies
4-5 cm ciberžolių šaknies
1 v.s medaus
visus komponentus dedame į kokteilinę/blenderį, pilame vandens iki apsėmimo. Trinti iki vientisos konsistencijos.
Kokteilis geriamas rytais. galima ir dienos metu. kaip valgymas ar tarp valgymų.
skanaus ir į sveikatą.
dar daugiau mano kurtų, svaikatinančių, šarminančių kokteilių receptų rasite bloge ar knygoje "3 dienų kokteilių programa"

 

Warenkorb

Dein Warenkorb ist leer

Beginn mit dem Einkauf

Optionen wählen