Direkt zum Inhalt

Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų stipresni. Bei greitai gytų po traumos

Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų stipresni. Bei greitai gytų po traumos. Jei judame visą gyvenimą, galime išlaikyti tinkamą kalcio kiekį. Norint papildyti kalcio atsargas - nepamirškite žalumynų Kuo...

Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų stipresni. Bei greitai gytų po traumos.

Jei judame visą gyvenimą, galime išlaikyti tinkamą kalcio kiekį.
Norint papildyti kalcio atsargas - nepamirškite žalumynų

Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų

Kuo žalesnė daržovė, tuo daugiau joje kalcio. Kalcis gerai įsisavinamas, kai gaunamas kartu su fermentais. Jie įneša kalcį į ląstelę. Azijos gyventojai nevalgo pieno ir jo produktų, bet jų kaulai stiprūs. Sveikuoliai irgi nevartoja pieno, bet jų kalcio kiekis kauluose būna labai geras. Negyvas kalcis nusėda mūsų kraujagyslėse, todėl yra ligų, esančių pirmoje vietoje pagal mirtingumą. Todėl žalumynų valgymas labai svarbus. Jei žiemą įtariate, kad žalios lapinės daržovės nepilnavertės ir nežinia kur išaugintos, tai vasarą kaip tik jūs galite ištisai valgyti sveikai užaugintų ar savų žalumynų: petražolių, salierų, kalendros, krapų, svogūnų, brokolių, porų, bazilikų (žalieji kvapesni už vyšninius), žalių žirnių.
Labai svarbu negerti daug kavos, ji išstumia kalcį iš kaulų. Nuo 35 metų reikėtų sumažinti kavos kiekį iki puodelio per dieną.


Labai daug kalcio yra graikiniuose riešutuose 

Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų
Ypatingas vaisius - graikinis riešutas

Mikroelementų, mineralinių ir kitų veikliųjų medžiagų, pasižyminčių valančiosiomis savybėmis, šiuose riešutuose yra tiek daug, kad suvalgius daugiau nei 5 riešutus jautresniems žmonėms net ima skaudėti galvą. Vitaminų graikiniuose riešutuose yra 50 kartų daugiau nei citrusiniuose vaisiuose ir 8 kartus daugiau nei juoduosiuose serbentuose. Riešutai turi daug baltymų, naudingųjų riebalų. Jų gerai valgyti, kai norime atgauti jėgas, turėti energijos ir būti žvalūs. Graikiniai riešutai saugo širdį nuo ligų, stimuliuoja smegenų veiklą, valo šlakus, sumažina cholesterolio kiekį kraujyje, gydo mažakraujystę - juose yra daug geležies ir kobalto. Kasdien suvalgydami bent po 2 riešutus, jau po 2 mėnesių pajusite, kad pagerėjo atmintis. Kalcio bei magnio jie turi kelis kartus daugiau nei grūdai. 5 riešutuose yra visa vitamino C paros norma.

 Daug kalcio avižose

Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų
Avižų sėlenose gausu tirpiųjų skaidulų, kurios net 10 proc. sumažina cholesterolio kiekį. Avižos naudingos imuninei sistemai, jos suteikia jėgų, valo organizmą, mažina kraujospūdį. Valgant avižas, gerėja nagų, plaukų būklė. Iš visų grūdinių kultūrų aviža naudingiausia, joje daugiausia mikroelementų ir vitaminų. Pasistenkite avižą valgyti nevirtą, tada organizmas geriau įsisavins kalcį.

Labai daug organzinio kalcio braziliškuose riešutuose

Galite nemirkyti. valgyti vienus ar su daržovių salotomis. Galite keletą įmesti ruošiant padažus ar užtepus.

Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų

Mumijo rekomenduojama vartoti ir neseniai iškentusiesiems kaulų lūžius, sausgyslių, raumenų plyšimus. Šią medžiagą rekomenduojama naudoti apie mėnesį. „Moksliniai tyrimai rodo, kad mumio pagreitina regeneraciją, padeda greičiau atsikurti pažeistiems audiniams. farmakologai yra pripažinę, kad mumio medžiaga yra tikra natūralios augalijos, kuri prisotinta fulvo rūgšties, tvirtovė. Viso pasaulio mokslininkai ir gydytojai, susipažinę su fulvo rūgštimi, pradeda pripažinti jos neeilinį potencialą. „Šis proveržis didės, nes nuolat pasirodo vis naujų tyrimų rezultatų, patvirtinančių išskirtines fulvo rūgšties savybes“.

Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų

Mumijus suaktyvina mineralinių medžiagų apykaitą organizme. Jo poveikio dėka padidėja kalcio, kalio ir fosforo druskų – svarbių statybinių medžiagų, įeinančių į kaulų sudėtį – kiekis kraujyje. 
Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų ✔️Naudojamas, gydant uždegiminius procesus, pūlines uždegimines ir infekcines žaizdas, kaulų lūžius, virškinamojo trakto ligas, hemorojų, otitą ir daugybę kitų susirgimų. 
Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų ✔️Mumijus turi unikalų komponentą- -Fulvinė rūgštis – stiprus antioksidantas, koncentruotas, skystas, natūralus maisto papildas, padeda palaikyti sveikas organizmo funkcijas, įskaitant virškinimą, organizmo pH pusiausvyrą, energijos gamybos, hidratacijos, ląstelių vientisumą, fermentų veiklą.
Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų ✔️Mumijo- medicininiai tyrimai rodo, kad mumio pagreitina regeneraciją, padeda greičiau atsikurti pažeistiems audiniams. 
Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų ✔️Žemėje nėra tiek daug makro-mikro mineralų, kad per augalus gautume tokį platų spektrą. Mumijo- unikalus tuo, kad tiesiogiai organizmas užkraunamas tokiu plačiu spektru maistingų medžiagų.
Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų ✔️Medicininėje literatūroje rašoma, jog mumijaus preparatas naudojamas, gydant uždegiminius procesus, pūlines uždegimines ir infekcines žaizdas, tuberkuliozę, kaulų lūžius, virškinamojo trakto ligas, hemorojų, otitą ir daugybę kitų susirgimų.
Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų ✔️Mumijo- Kalnų balzamas, gyvybinės energijos užtaisas, gamtos dovana, uolų kraujas.
Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų ✔️ Tabletėse paruoštas mumijo yra kaitinamas, tokiu būdu prarandama Didžioji dalis maistingųjų medžiagų.
Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų ✔️Aukščiausios kokybės mumijo CIA

Fulvo rūgštis – pačios gamtos sukurta tobula priemonė, kuri aprūpina ląsteles reikiamomis medžiagomis, kartu pašalindama iš ląstelės tai, kas nereikalinga. Ji yra itin mažos molekulinės masės, todėl lengvai prasiskverbia pro žmogaus audinius ir ląsteles. „Rezultatai yra tiesiog fenomenalūs“.

„Mumio yra žinoma nuo senų senovės ir dėl puikios sudėties naudojama kaip puiki medžiaga organizmui atjauninti“. ši kalnų dovana yra itin naudinga vyresnio amžiaus žmonėms ir ilgai diabetu sergantiesiems, nes mumio – itin lengvai organizmo įsisavinama medžiaga. Uolų krauju tituluojamas mumio gerai atnaujina organizmo medžiagų apykaitą, stiprina imunitetą, didina fizinę ištvermę, suteikia jėgos ir stiprybės, papildo kiekvieną organizmo ląstelę reikalingomis bioaktyviomis medžiagomis. Mumijo siūloma vartoti ne tik vyresniems ar įvairių ligų kamuojamiems, bet ir kasdien aktyviai dirbantiems ir norintiems gerą savijautą išsaugoti žmonėms.

Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų stipresni?

Nesmulkintais grūdais: rudaisiais ryžiais, avižų, kukurūzų, grikių, kviečių, rugių kruopomis.

Daržovėmis: brokoliais, morkomis, špinatais, lapinėmis salotomis, svogūnais, salierais, šparaginėmis pupelėmis, artišokais, cukinijomis, cikorijomis, agurkais, šparagais, raudonaisiais ir juodaisiais pipirais, briuseliniais kopūstais, pomidorais.

Ankštiniais augalais: žirniais, lęšiais, pupelėmis, sojos pupelėmis ir kitais sojos produktais.

Riešutais ir sėklomis – saulėgrąžų, moliūgų, sezamo.

Ypatingai daug organinio kalcio turi SEZAMO SĖKLOS

Ruoškite gyvą sezamo sėklų pieną

3 v.š. sezamo sėklų ir tiek pat razinių užmerkite šaltu vandeniu. Laikykite kol sėklos taps gyvos, pilnos aktyvių medžiagų. Maždau 5-8val. Perplaukite šaltu vandeniu. Berkite į blenderį-kokteilinę, pilkite litrą šalto vandens. Trinkite. Galite gerti su išspaudomis, ar jas nukošti ir panaudoti padažui, užtepui ar sriubai. Gerkite tap valgymų po stiklinę. Sezamo sėklos turi savyje organinio kalcio, o razinos kalio. Jų sinergija- didenė mineralų įsisavinimo galimybė. Kursą tęskite dvi savaites. 

 

Kasdien išgerkite ne mažiau kaip 8 stiklines vandens.

Baltasis mumijo-white SHILAJIT- AKMENS ALIEJUS. Dar vadinamas Brakshun. Mūsų organizmas negauna iš maisto tikrų, būtinų mineralų. Jie būtini širdies, kraujagyslių sistemai, smagenims, kraujui, raumenims, kaulams. 

Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų
Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų ✔️deja Žemėje nėra tiek daug makro-mikro mineralų, dėl nualinto dirvožemio,kad per augalus gautume tokį platų spektrą. Akmens aliejus unikalus tuo, kad tiesiogiai organizmas užkraunamas tokiu plačiu spektru maistingų medžiagų. 
Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų ✔️Tai yra kalio ir natrio, fosforo ir magnio, geležies ir kalcio, vario, nikelio ir mangano, cinko ir silicio, seleno ir chromo, kobalto ir jodo. 
Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų ✔️Akmens aliejus turi sąvybes: 
• pašalina toksinus iš kepenų; 
• atkuria kepenų ląsteles; 
• švelniai pašalina akmenėlius iš tulžies pūslės; 
• normalizuoja visų organų darbą. 
Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų ✔️Akmens aliejaus gydantis ir profilaktinis poveikis
padidina žmogaus organizmo atsparumą neigiamiems aplinkos veiksniams, gerina baltymų, angliavandenių, lipidų ir vandens-druskų mainus, įjungiant pažeistų audinių regeneraciją, turi imunomoduliacinį, antibakterinį, priešuždegiminį, antialerginį, antivirusinį, priešvėžinį, antispazminį, skausmą malšinantis poveikis akmens aliejus rekomenduojama naudoti prevencijos ir visapusiško gydymo metu:virškinimo sistemos ligos (gastritas, kolitas, enterokolitas, tulžies akmenligė, cholecistitas, virusinio hepatito, skrandžio opa ir dvylikapirštės žarnos opa, gastritas, pankreatitas), apsinuodijimo maistu ir viduriavimas.
Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų ✔️ Reguliariai vartojant akmens aliejus pagreitina ligonių ar uždegiminę erozinio-opinio proceso skrandžio ir žarnyno gleivinių regeneraciją. 
Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų ✔️Akmens aliejaus dalis yra apie 49 būtini žmogaus kūno makro ir mikroelementai (natris, kalis, magnis, fosforas, kalcis, geležis, manganas, cinkas, varis, silicis, chromas, selenas, jodas, kobaltas, nikelis). 
Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų ✔️Gamtoje akmens aliejus yra retas. Jis ieškomas aukštai kalnuose, kur jis slepiasi giliose uolų plyšiuose, tamsiuose urvose ir urvų amorfinių gijų pavidalu. 
Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų ✔️Akmens aliejus yra turtingas medžiagų šaltinis, reikalingas kaulų ir kremzlių susidarymui ir regeneravimui (tarp tokių medžiagų - kalcio, fosforo, magnio, mangano, taip pat natūralios kolageno silicio, cinko, vario ir sieros gaminimo stimuliacijos).
Po 10g. Užtenka 2 mėn. Vartojimas 1g ištirpinti 1 litre virinto vandens. Gerti kas rytą po 200 ml. Itin aukštos kokybės Akmens Aliejus. GAMTAURIS.

Gera nuotaika

Kokiais produktais papildyti valgiaraštį, kad kaulai būtų

Daugiau šypsokitės ir sveiksite greičiau. Teigiamos emocijos didina organizmo atsparumą, padeda atsispirti blogai nuotaikai ir greičiau pasveikti!

saltinis; grazinagum.lt sveikaszmogus.lt wwwncbi.nlm.nih.gov www.earthearbs.com.

 

 

Warenkorb

Dein Warenkorb ist leer

Beginn mit dem Einkauf

Optionen wählen