Direkt zum Inhalt

Limfa – varomoji organizmo šluota. Geros savijautos ir sveikatos pagrindas

    Limfa – varomoji organizmo šluota   Daugelis žmonių yra girdėję apie limfą, tačiau retas geba nupasakoti, itin svarbią funkciją, kuria atlieka šis skaidrus skystis cirkuliuojantis žmogaus limfinėje sistemoje,  kuriame...

   

Limfa – varomoji organizmo šluota

 

Limfa – varomoji organizmo šluota. Geros savijautos ir

Daugelis žmonių yra girdėję apie limfą, tačiau retas geba nupasakoti, itin svarbią funkciją, kuria atlieka šis skaidrus skystis cirkuliuojantis žmogaus limfinėje sistemoje,  kuriame nėra eritrocitų, trombocitų, bet gausu – limfocitų (apie 90 proc.).

Limfa savo sudėtimi primena kraujo plazmą.

Žmogaus organizme ji sudaro apie 1-2 litrus arba 1-3 proc. žmogaus kūno svorio.

Limfa geba krešėti, tačiau gerokai lėčiau negu kraujas.

Limfa į kraują gali patekti tik pratekėjusi pro limfmazgius.

Limfmazgiai tarsi filtras ją perkošia ir sulaiko mikrobus, kenksmingas dulkes ir anglies daleles.

Daugelis nė nenumano, kokią didelę įtaką mūsų organizmui ir savijautai daro tinkamas limfos tekėjimas.

Limfinė sistema vaidina lemiamą vaidmenį detoksikuodama mūsų organizmą bei jį gindama.  padeda apsivalyti nuo gleivių, kurias iš kūno šalina tik ji, inkstai ir virškinimo traktas.

Limfmazgių uždegimai sukelia šių organų ligas.

Kai sutrinka limfinės sistemos veikla, visos atliekos šalinamos per kitus organus, pavyzdžiu pro odą.

Atsiranda aknė bei kitos odos ligos, pablogėja odos būklė. Odos raudonis bei pigmentinės dėmės – taip pat gali būti įspėjamasis ženklas apie limfinės sistemos sutrikimus. Atsiranda kitų organų sutrikimų.

Todėl labai svarbu, kad limfinė sistema veiktų be priekaištų.

Kaip pagerinti limfos tekėjimą?

Pateikiame patarimus, padėsiančius pagerinti limfos tekėjimą bei jaustis kur kas energingesniais ir sveikesniais.

Puikios limfinės sistemos veiklos dėka viršsvorio bei celiulito atsikratyti įmanoma kur kas greičiau, o kankinantys galvos, sanarių ar raumenų skausmai, gali kaip man likti užmaršty.

 1. Giliai kvėpuokite. Gilus kvėpavimas padeda limfai tekėti geriau – tokiu būdu toksinai iš mūsų organizmo pašalinami sparčiau.
 2. Judėkite. Vienas iš svarbiausių veiksnių- Fiziniai pratimai, kurie ypatingai įtakoja tinkamą limfos tekėjimą. Tam puikiai tiktų bėgimas, šokinėjimas batutu ar tempimo bei aerobikos pratimai.
 3. Gerkite daug vandens. Itin naudinga vandenį pagardinti šviežiaispaustomis citrinų sultimis  

      4.Atsisakykite saldintų gazuotų gėrimų. Juose apstu cukraus ir konservantų, kurie        apkrauna limfinės sistemos veiklą

     5. Rinkitės žalius vaisius.

ENZIMAI, kurie randasi žaliose daržovėse, daugiausiai žalialapėse ir rūgščiose uogose – galingi limfinės sistemos valytojai. Jie puikiai išvalo skrandį ir pagerina virškinimą, tuo pačiu skatina limfos judėjimą.Limfa – varomoji organizmo šluota. Geros savijautos ir   

6. Maistas- Reikėtų vengti arba labai sumažinti maisto produktų, kurie skatina gleivių susidarymą, suvartojimą.

Maisto produktai, kurie gali paskatinti limfinės sistemos sutrikimus: krakmolas, kava, kvietiniai kepiniai duona, kiauliena ir kt. mėsos gaminiai, pienas, alkoholis.

Gleives ir toksinus padeda šalinti papildai, specialios arbatos iš ilgamgyvenimui.lt     tinka; vietoj kavos- gerti DETOX TEA , ENERGY TEA , kurios suteikia tikrai daug energijos, mažina pilvo pūtimus, gerina peristaltiką

PURA- skaidulos su žaliuoju moliu, frankinsencu- teigiamai veikia mikroflorą, išvalo patogeninę mikroflorą, toksinus, parazitus, gleives.

PURA -  žarnyno šluota išvalys žarnyno gaurelius, pagerins maisto rezorbciją, atstatys kepenis, pagerins limfos tekėjimą.

Taip pat vartokite antiparazitinius papildus; VERMINUS , PELYNAS . tinka DETOX BOX .

rinkinys kartu su "7 dienų super detox mitybos programa" bei 'RESTART BOX"

 1. Nepamirškite riešutų ir sėklų. Tik jas rinkitės nesūdytas ir nekepintas. Graikiniai riešutai, migdolai, saulėgražų sėklos ir kt. padės organizmą aprūpinti „geraisiais“ riebalais.
 2. Palanku-mirkyti vandenyje bent keletą valandų, kad būtų gyvybingi ir lengvai virškinami bei tinkamai įsisavinamos maistinės medžiagos.
 3. Valgykite daug žalių daržovių – jų dėka gausite chlorofilo, kuris padeda išvalyti kraują ir limfą.  
 4. Rekomenduojamas naujos kartos produktą ''ELIKSYRAS". 
 5. Tai galingas koncentruotas, super žalumynų, maistingų dumblių, kinų medicinoje naudojamų augalų ir reishi grybų, augalinių virškinimo fermentų, super uogų ir vaisių mišinys imunitetui, gyvybingumu atstatyti bei palaikyti.
 6. Duše keiskite šalto ir šilto vandens sroves.
 7. Šiltas vanduo plečia kraujagysles, šaltas – sutraukia; šis procesas lyg pažadina limfinės sistemos veiklą.
 8. Venkite šio proceso, jeigu esate nėščia, sergate širdies ligomis arba turite problemų su kraujo spaudimu.
 9. Naudokitės masažo bei savimasažo procedūromis, reguliariai lankykitės pirtyje. Tyrimai rodo, kad švelnus masažas gali net 78 proc. pagerinti limfos tekėjimą.
 10. Labai naudinga prausiantis duše, vonioje įtrinti kūną druskos ir aliejaus mišiniu. Masažai bei pirties procedūros išlaisvina „įstrigusius“ toksinus.

produktus rasite

www.grasole.com

www.ilgamgyvenimui.lt

www.grazinagum.lt 

Warenkorb

Dein Warenkorb ist leer

Beginn mit dem Einkauf

Optionen wählen