Praleisti turinį

programa 21 dienai. IŠVALYTI, STIPRINTI, ATSTATYTI

 programa 21 dienai.  IŠVALYTI, STIPRINTI, ATSTATYTI  Dabar yra pats tinkamiausias apsivalyti nuo  žiemos metu kūne susikaupusių  toksinų-šlakų. Kaip ir visa gamta bunda, taip ir mes turime išnešti šiukšles ir kas...

 programa 21 dienai.  IŠVALYTI, STIPRINTI, ATSTATYTI 

Dabar yra pats tinkamiausias apsivalyti nuo  žiemos metu kūne susikaupusių  toksinų-šlakų. Kaip ir visa gamta bunda, taip ir mes turime išnešti šiukšles ir kas nereikalingo ne tik iš namų, bet ir iš kūno ir iš galvos.. Kad nauji dalykai  ateitų ne tik į kūną, bet ir į mūsų gyvenimą :) Dabar būtina ir labai labai palanku atsikratyti nereikalingų kilogramų, susigrąžinti energiją ir įkvėpimą gyventi bei kurti.. kad eteityje neatsirastų rimtų negalavimų.. PRADEDAM :) Ne kitą pirmadienį, bet ŠIANDIENĄ :)

programa 21 dienai. IŠVALYTI, STIPRINTI, ATSTATYTI

Detox'as-apsivalymas.
Atsisakyti vartoti 21d.-geriau visam laikui, jei pavyktu..
Jokių baltų miltinių ir labai mažai tamsių grūdų-rugių miltų produktų. pvz;bandelės, batonai, duona ir kt.kepiniai..
Jie ypatingai teršia žarnyną, yra mažo maistingumo bei aukšto glikeminio indekso produktai.Tai reiškia,kad kelia organizme cukraus lygį, kas įtakoja antsvorio, cukrinio diabeto riziką..

programa 21 dienai. IŠVALYTI, STIPRINTI, ATSTATYTI
atsisakome; alkoholio bet kokiomis dozėmis vartojimo, mėsos ir jos produktų, pieno ir jo produktų, keptų patiekalų-juo keičiame lengvai troškintais, geriau garuose. Nevartojame kavos, ją keičiame puero arbata.

Gerkime rytais ir dienos eigoje super vertingą, naudingą Detox Tea čia.. padės sutvarkyti virškinimo problemas, tokius kaip išpūsto pilvo simptomus ir kt. padės lengviau lieknėti, bet tuo pačiu turėsite daug energijos. Šioje arbatoje yra labai daug maistingų medžiagų, kas itin svarbu lieknėjant.. 

Nevartojame cukraus ir jo produktų.
Naudinga; ryte-šiltas vanduo su citrinos sultimis, gerti žaliuosius kokteilius, šviežias vaisių, daržovių, želmenų, saulėgrąžų sultis. Geriam rytais šarminantį #eliksyrą čia;  ir #teatox cia;, rasite www.ilgamgyvenimui.lt
geriame-Pelyno arbatą, pelyno kapsules, verminus kapsules rasite el krautuveje https://ilgamgyvenimui.lt/collections/

programa 21 dienai. IŠVALYTI, STIPRINTI, ATSTATYTI

šie produktai padeda pašalinti puvimo, rūgimo teršalus nuo neteisingos, rūgštinės mitybos. Kuo daugiau daržovių; lapinių, gumbinių bei sėklos, riešutai kurie turėtų būti brinkinti per naktį. Mityba turi būti tokiu periodu ruošiama pvz. Iš knygos "Super sveikata" bei "7 dienų super detox mitybos programa"čia;. Kuo daugiau vaikštome, judame, einame ankščiau miegoti-organizmui reikia padėti pašalinti per žiemą sukauptus toksinus. Nakčiai gerti #ciberžolę po 3 kaps čia;, valo kepenis, kraują.

programa 21 dienai. IŠVALYTI, STIPRINTI, ATSTATYTI
Tarp pusryčių ir pietų, tarp pietų ir vakarienes, geriama žarnyno šluotą. 
"ŠVARA"cia. su fermentais. Po 3 v.š išmaišyti šilto vandens stiklineje. Tai maistinių skaidulų produktas pagamintas tik iš natūralių komponentų, kuris palaiko normalią žarnyno veiklą, sukelia sotumo jausmą. Preparato pagrindą sudaro maistinės skaidulos (ląsteliena) - angliavandenių, kurių neskaido virškinimo fermentai, bet skaido storosios žarnos mikroflora, porūšis. Maistinės skaidulos patekusios į mūsų organizmą išbrinksta. Tokiu būdu, padidėjęs jų tūris, gali padėti lengvai apvalyti organizmą. Čia: https://ilgamgyvenimui.lt/collections/papildai/products/misinys-svara

Pirmyn su energija į sveiką , liekną dėl savęs- KITĄ AŠ- kurią aš MYLIU :)

Su šiltais linkėjimais Gražina Gum www.grazinagum.lt

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Pradėti apsipirkima

Pasirinkti