Praleisti turinį

Pelēna brīnumi: dabisks sabiedrotais jūsu veselībai

Kas ir vērmeles? Vērmeles, zinātniski pazīstamas kā Artemisia absinthium, ir daudzgadīgs augs, kas pazīstams ar savu atšķirīgo aromātu un zālaugu garšu. Šis augs, kura dzimtene ir Eiropa, viegli aug dažādos...

Kas ir vērmeles?

Vērmeles, zinātniski pazīstamas kā Artemisia absinthium, ir daudzgadīgs augs, kas pazīstams ar savu atšķirīgo aromātu un zālaugu garšu. Šis augs, kura dzimtene ir Eiropa, viegli aug dažādos klimatiskajos apstākļos, tostarp Āzijas, Āfrikas, Dienvidamerikas un Amerikas Savienoto Valstu daļās1.

Vērmeles vēsturiskā izmantošana

Vēsturiski vērmeles gadsimtiem ilgi ir izmantotas medicīniskiem nolūkiem. To lietoja, lai mazinātu sāpes un pietūkumu, ārstētu gremošanas problēmas, zarnu tārpus un ādas infekcijas1. Mūsdienās vērmeles ir pieejamas dažādos veidos, ieskaitot kapsulas, padarot to viegli iekļaujamu ikdienas rutīnā.

Vērmeles ieguvumi veselībai

Vērmeles nav tikai augs ar vēsturisku nozīmi; Tas ir arī aprīkots ar ieguvumiem veselībai.

Cīnās pret sāpēm un iekaisumu

Tiek uzskatīts, ka artemizinīnam, savienojumam, kas atrodams vērmeles, ir spēcīga pretiekaisuma iedarbība1. Tas palīdz mazināt iekaisuma simptomus, piemēram, sāpes, apsārtumu, siltumu un pietūkumu. Vēsturiski vērmeles ir izmantotas, lai ārstētu sāpes no dzemdībām, pirmsmenstruālās sāpes un locītavu un muskuļu sāpes1.

Cīnās ar parazītiem

Vērmeles nosaukums cēlies no tā vēsturiskās izmantošanas parazītu ārstēšanā, ieskaitot tādus helmintus kā pinworms, apaļtārpi un plakantārpu, kas izraisa smagu kuņģa-zarnu trakta slimību1.

Cīnās ar baktērijām un sēnīti

Ir pierādīts, ka vērmeles ir arī spēcīga antibakteriāla un pretsēnīšu aktivitāte1. Tas ir pierādījis aktivitāti pret Staphylococcus aureus , baktēriju, kas ir viens no galvenajiem ādas un mīksto audu infekciju cēloņiem1.

Gremošanas palīglīdzekļi

Vērmeles jau sen tiek izmantotas, lai ārstētu gremošanas traucējumus, vēdera uzpūšanos, gastrītu un žultspūšļa slimības simptomus1. Tiek uzskatīts, ka terpēni vērmeles stimulē siekalas, kuņģa gļotas un zarnu sekrēcijas, kas var palīdzēt mazināt gremošanas simptomus1.

Var uzlabot gremošanu

Vērmeles var palīdzēt uzlabot gremošanu2. Viens pētījums parādīja, ka vērmeles palīdz gremošanai, samazinot spazmas kuņģī un zarnās2.

Var atvieglot artrīta sāpes

Tā kā vērmeles satur artemizinīnu, pretiekaisuma savienojumu, augs var būt noderīgs artrīta gadījumā2.

Piemīt antioksidanta īpašības

Tiek uzskatīts, ka vērmeles ir antioksidantu īpašības, pateicoties auga sastāvdaļai, ko sauc par chamazulene, antioksidantu2.

Kā lietot vērmeles

Vērmeles var patērēt dažādos veidos, bet viens no ērtākajiem veidiem ir kapsulas.

Vērmeles kapsulās

Grasole mēs piedāvājam augstas kvalitātes vērmeles kapsulu formā. Šīs kapsulas ir viegli lietojamas, un tās bez piepūles var iekļaut ikdienas rutīnā. Tie ir lielisks veids, kā bez problēmām baudīt vērmeles priekšrocības.

Secinājums

Vērmeles ir spēcīgs augs ar daudziem ieguvumiem veselībai. No iekaisuma apkarošanas un cīņas pret parazītiem līdz gremošanas veicināšanai, vērmeles ir dabisks sabiedrotais jūsu veselībai. Izmēģiniet mūsu vērmeles kapsulas jau šodien un sāciet savu ceļu uz labāku veselību.

Bieži uzdotie jautājumi

  1. Kas ir vērmeles? Vērmeles ir daudzgadīgs augs, kas pazīstams ar savu atšķirīgo aromātu un zālaugu garšu.

  2. Kādi ir vērmeles ieguvumi veselībai? Vērmeles ir daudz ieguvumu veselībai. Tas cīnās ar sāpēm un iekaisumu, cīnās ar parazītiem un baktērijām, veicina gremošanu un tam piemīt antioksidanta īpašības.

  3. Kā es varu patērēt vērmeles? Vērmeles var lietot dažādos veidos, ieskaitot kapsulas, kas ir pieejamas Grasole.

  4. Vai ir kādas blakusparādības, kas saistītas ar vērmeles patēriņu? Vērmeles parasti ir drošas patēriņam. Tomēr vienmēr vislabāk ir konsultēties ar veselības aprūpes sniedzēju pirms jebkādas jaunas papildinājumu shēmas uzsākšanas.

  5. Kur es varu iegādāties vērmeles kapsulas? Jūs varat iegādāties augstas kvalitātes vērmeles kapsulas mūsu tiešsaistes veikalā vietnē Grasole.

Iepirkšanās ratiņi

Jūsu grozs ir tukšs

Sākt iepirkties

Izvēlieties