Privātuma politika

PRIVĀTUMA POLITIKA


 • VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI


 • Šajā Privātuma politikā (turpmāk tekstā – Privātuma politika) ir definēti galvenie personas datu apstrādes noteikumi un nosacījumi, kas attiecas uz visiem tīmekļa vietnes apmeklētājiem www.grasole.com (turpmāk tekstā – "Tīmekļa vietne"), personām, kuras ir piekritušas saņemt mārketinga materiālus no GraSole, kandidātiem, kas piedalās GraSole darba vietu atlasēs, personām, kas piedalās GraSole organizētajās akcijās (turpmāk tekstā – "Klienti").

  Tiek uzskatīts, ka Klients iepazīstas un izsaka savu piekrišanu privātuma politikas ievērošanai, apmeklējot Mājaslapu, piekrīt saņemt pakāpeniska tiešā mārketinga atskaites, piesakās darba vietā Grasole, apmeklē pasākumus, izsaka savu gribu piedalīties GraSole akcijās.

  Klients, kurš nepiekrīt nevienam Privātuma politikas noteikumam, nedrīkst apmeklēt Tīmekļa vietni, piedalīties GraSole darba vietas atlasē, piedalīties GraSole akcijās.

  Klienta personas dati tiks apstrādāti saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Vispārīgajā datu aizsardzības regulā, Lietuvas Republikas Personas datu tiesiskās aizsardzības likumā un citos tiesību aktos. Apstrādājot Klienta personas datus, GraSole īsteno organizatoriskus un tehniskus pasākumus, kas nodrošina personas datu aizsardzību pret nejaušu vai nelikumīgu iznīcināšanu, pārveidošanu, izpaušanu, kā arī pret jebkādu citu nelikumīgu apstrādi.

  Pasūtīšanas informācija -šī ir pasūtījuma laikā norādītā informācija: vārds, uzvārds, maksājumu un piegādes adreses, maksājumu informācija (ieskaitot kredītkartes numurus), e-pasta adrese un telefona numurs.

  Personiskā informācija ir informācija par ierīci un pasūtījuma informācija.

  Sīkfailus. Sīkdatne ir neliels fails, kas sastāv no burtiem un cipariem un ko ar klienta piekrišanu saglabā Klienta pārlūkprogrammā vai Klienta datora cietajā diskā. Dažādas sīkdatnes tiek izmantotas dažādiem mērķiem.


 • Grasole dati


 • mb “gamtaurus”, reģistrēts lietuvas republikas juridisko personu reģistrā, juridiskā personas kods 304858750, galvenā biroja adrese: partizānu sv. 61-806, kaunas, www.grasole.com , preču zīme grasole, tel. +370 638 88999, tālr. lpp. info@grasole.com. Atbildīgais pārstāvis par jautājumiem, kas saistīti ar personas datiem – Vincas Gumuliauskas, e-pasts: Vincas Gumuliauskas. E-pasts gglongevity@gmail.com.


 • PERSONAS DATI


 • Personas dati ir jebkura informācija, ko GraSole apkopo par Klientu un kas var tikt izmantota, lai identificētu Klienta personu, un tiek glabāta elektroniski vai citādi.

  Personas dati ietver jebkādu informāciju, tostarp Klienta vārdu, uzvārdu, dzimumu, dzimšanas datumu, e-pastu. pasta adrese, tālruņa numurs, adrese, IP adrese, ADR savienojumam ar GraSole tīmekļa vietni. www.grasole.com Ierīces identifikācijas dati, pārlūkošanas vēsture Grasole tīmekļa vietnē ADR. www.grasole.com , maksājuma informācija (bankas konta numurs utt.), pirkumu vēsture, PVN rēķina informācija, informācija par noraidītiem vai neveiksmīgiem maksājumiem, ko GraSole vāc par klientiem mērķiem, kas norādīti šajā Privātuma politikā vai atsevišķā Grasole piekrišanā vai līgumā ar GraSole.


 • DATU APSTRĀDE. Uzglabāšanas periods


 • Kad jūs apmeklējat Vietni, mēs automātiski apkopojam noteiktu informāciju par jūsu ierīci, tostarp informāciju par jūsu tīmekļa pārlūkprogrammu, IP adresi, laika joslu un dažiem sīkfailiem, kas instalēti jūsu ierīcē. Turklāt, pārlūkojot Tīmekļa vietni, mēs apkopojam informāciju par jūsu atsevišķajām tīmekļa lapām vai produktiem, kurus skatāt, kādas tīmekļa vietnes vai meklēšanas terminus esat atsaucies uz Vietni, un informāciju par to, kā jūs mijiedarbojaties ar Vietni. Mēs šo automātiski apkopoto informāciju saucam par "Lietotāja informāciju".

  Mēs apkopojam informāciju par ierīcēm, kurās tiek izmantotas šādas tehnoloģijas:

  - "Sīkfaili" ir datu faili, kas tiek ievietoti jūsu ierīcē vai datorā un bieži ietver unikālu anonīmu identifikatoru. Lai iegūtu papildinformāciju par sīkfailiem un to, kā atspējot sīkfailus, lūdzu, apmeklējiet vietni http://www.allaboutcookies.org.

  Sīkdatnes palīdz GraSole atšķirt Klientu no citiem Vietnes lietotājiem un ļauj mums uzlabot Vietni. Lielākā daļa pārlūkprogrammu ļauj noraidīt visus sīkfailus, un dažās pārlūkprogrammās ir iespēja noraidīt tikai trešo pušu sīkfailus. Tādā veidā Klients varēs izmantot šīs iespējas. Tomēr jāņem vērā, ka visu sīkdatņu bloķēšana negatīvi ietekmēs Vietnes izmantošanu, un bez sīkdatnēm Klients nevarēs izmantot visus Vietnē sniegtos pakalpojumus. Sīkdatnes ir paredzētas informācijas pārsūtīšanai elektronisko sakaru tīklā.

  - "Žurnālfaili", lai izsekotu vietnes darbības un apkopotu datus, tostarp jūsu IP adresi, pārlūkprogrammas veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju, saišu / izejas lapas un datuma / laika zīmogus.

  - "Tīmekļa bāksignāli", "Tagi" un "pikseļi" ir elektroniski faili, ko izmanto, lai ierakstītu informāciju par to, kā jūs pārlūkojat Vietni.


 • KĀ MĒS IZMANTOJAM JŪSU PERSONISKO INFORMĀCIJU?


 • Mēs izmantojam pasūtījuma informāciju, lai izpildītu visus Vietnē veiktos pasūtījumus (ieskaitot jūsu maksājuma informācijas apstrādi, piegādes organizēšanu, rēķinu un/vai pasūtījuma apstiprinājumu iesniegšanu). Turklāt pasūtījuma informācija papildus tiek izmantota šādiem mērķiem:

  - saziņai ar jums;

  - lai uzraudzītu mūsu pasūtījumus, vai nav iespējamas briesmas vai krāpšana; un

  - ar mūsu produktiem vai pakalpojumiem saistītas informācijas vai reklāmas kopīgošana/izplatīšana jums.

  mēs apkopojam informāciju par ierīci, kuru izmantojat, lai:

  • uzraudzīt/identificēt iespējamos krāpšanas riskus (jo īpaši jūsu IP adresi);
  • lai uzlabotu un optimizētu mūsu tīmekļa vietni (piemēram, analizējot, kā mūsu klienti naviģē un mijiedarbojas ar vietni, tiek novērtēti mūsu mārketinga un reklāmas kampaņu panākumi).

  Personām, kuras būs norādījušas savu kontaktinformāciju un izteikušas vēlmi saņemt informāciju par GraSole piedāvātajām precēm un/vai pakalpojumiem, nosūtīs piedāvājumus par GraSole preču pārdošanu, biļetenus un citus reklāmas materiālus, izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus (e-pastu, SMS u.c.), GraSole nosūtīs piedāvājumus GraSole preču pārdošanai, biļetenus un citus reklāmas materiālus, noskaidros viedokli par iegādātajām precēm, informēs GraSole jaunumus, preču pārdošanas kārtību.

  Tiešā mārketinga nolūkos GraSole apstrādā šādus Klienta personas datus: vārds, uzvārds, dzimums, tālruņa numurs, e-pasta adrese (obligātie dati, bez kuriem GraSole nevarēs nosūtīt Klientam tiešā mārketinga ziņojumus); dzimšanas datums, dati, kas apliecina tiesības piedalīties reklāmas akcijās.

  klientu dati tiks izmantoti tiešā mārketinga nolūkā 5 gadus pēc piekrišanas saņemšanas.

  Ja Klients aktīvi iegādājas GraSole fiziskajos veikalos vai tiešsaistē un Klients nav iebildis pret GraSole tiešā mārketinga ziņojumu saņemšanu, GraSole nosūtīs paziņojumus par precēm, kas ir līdzīgas Klienta iegādātajām precēm. Šajā gadījumā Klienta dati tiks izmantoti tiešā mārketinga nolūkos 3 gadus pēc produkta iegādes.

  Klientam ir tiesības jebkurā laikā atteikties no tiešā mārketinga paziņojumu saņemšanas , sazinoties ar GraSole pa e-pastu info@grasole.com.

  Grasole izmanto sīkdatnes:

  Absolūti nepieciešamās sīkdatnes: Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai tīmekļa vietne darbotos. Datu, kas tiek apstrādāti ar šādām sīkdatnēm, pamatā ir līguma pienācīga izpilde, kad klients apmeklējis tīmekļa vietni, bet grasole nodrošina apmeklējuma kvalitāti un drošību.

  Analītiskās un/vai veiktspējas sīkdatnes: Šīs sīkdatnes ļauj GraSole atpazīt un saskaitīt vietnes apmeklētājus un izsekot, kā apmeklētāji pārvietojas pa vietni, to izmantojot. Tas palīdz GraSole uzlabot vietnes veiktspēju, piemēram, nodrošinot, ka lietotāji var viegli atrast meklēto. Šo sīkdatņu apkopoto datu apstrādes pamats ir Klientu piekrišana.

  Funkcionālās sīkdatnes: Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai atpazītu klientus, kad viņi atgriežas vietnē. Tas ļauj GraSole nodrošināt saturu, kas pielāgots Klientu vajadzībām, atcerēties informāciju, kas attiecas uz Klientiem. Šo sīkdatņu apkopoto datu apstrādes pamats ir Klientu piekrišana.

  Ja nepieciešams, GraSole var arī izmantot sīkdatnes, lai apkopotu informāciju trafika aprēķināšanai (apkopotu statistikas informāciju), nodrošinātu saturu, kas atbilst Klientu interesēm, un saglabātu apmeklējumu vēsturi.


 • DATU IZPAUŠANA, NODOŠANA TREŠAJĀM PERSONĀM


 • GraSole var izpaust informāciju par Klientu saviem darbiniekiem, starpniekiem, pakalpojumu sniedzējiem vai apakšuzņēmējiem, ja tas ir pamatoti nepieciešams šajā Privātuma politikā norādītajiem mērķiem.

  turklāt grasole var atklāt klientu informāciju, ja

  1. to jādara saskaņā ar likumu;
  2. aizstāvēt jūsu tiesības vai intereses (ieskaitot grasole personas datu iesniegšanu trešajām personām, lai meklētu klienta parādus grasole);
  3. plānojot pārdot daļu no grasole darbības vai aktīva, atklājot klienta personas datus potenciālajam darbības pircējam vai tās daļai;
  4. pēc GraSole darbības vai tās būtisko aktīvu pārdošanas trešajām personām.

  Klienta personas dati netiks nodoti uz trešo valsti un (vai) starptautisku organizāciju.

  Privātuma politikā norādītais personas datu saņēmēju saraksts vai personas datu saņēmēju kategorijas var mainīties, tāpēc, ja Klients vēlas saņemt informāciju par Klienta personas datu saņēmēju izmaiņām, viņam par to ir jāpaziņo GraSole pa e-pastu info@grasole.com, norādot "Es vēlos saņemt informāciju par manu personas datu saņēmēju maiņu, vārdu, uzvārdu".

  GraSole reklāmas informāciju var iegūt/redzēt arī noteiktās tālruņa lietotnēs (Viber u.c.), kā arī redzēt GraSole reklāmas Google tīklā un citās platformās, kuras Klients pats saista ar savu tālruņa numuru vai e-pastu.

  Katru reizi, kad Klients apmeklē Tīmekļa vietni, izmantojot GraSole trešās puses programmatūru Google Analytics, tiek apkopota informācija par to, kā klienti izmanto Vietni. Piemēram, tiek reģistrētas Klienta darbības Tīmekļa vietnē un noteikti viņa uzvedības modeļi. Šis pakalpojums tiek izmantots, lai noteiktu, cik cilvēku apmeklē Tīmekļa vietni un tās dažādās daļas. Apkopotā informācija palīdz noskaidrot, kā vietne darbojas un kā to varētu uzlabot GraSole. GraSole neidentificē klientus un neļauj to darīt Google Analytics lietotnei. Šī informācija par Klienta pārlūkošanu var tikt sniegta arī citām trešajām personām, kas strādā pie GraSole tīmekļa vietnes optimizācijas. Plašāka informācija par to, kā Google izmanto jūsu personas informāciju, ir pieejama: https://www.google.com/intl/lt/policies/privacy/. Jūs varat arī atteikties no google analytics šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout .

  GraSole e-veikals ir instalēts Shopify platformā. Shopify, pakalpojumu sniedzējs, kontrolē visu informāciju, ko personas apkopo, apmeklējot Vietni. Lai uzzinātu vairāk par to, kā shopify izmanto jūsu personīgo informāciju, skatiet šeit: https://www.shopify.com/legal/privacy .


 • DARBINIEKU IZVĒLE


 • GraSole apkopo un apstrādā dzīves aprakstu un/vai motivācijas vēstuli un/vai citu informāciju, ko Klients sniedz, piedaloties atlases procesā, lai veiktu darba atlasi, pamatojoties uz Klienta piekrišanu, ko Klients ir izteicis GraSole vai uzņēmumam, kas sniedz nodarbinātības pakalpojumus, nosūtot savu dzīves aprakstu.

  ja klients (personāla kandidāts) nesniedz aprakstu par savu dzīvi un/vai motivācijas vēstuli, grasole nevarēs novērtēt darbinieku kandidāta tiesības ieņemt ierosināto amatu.

  Gadījumā, ja Klients nav izteicis atsevišķu piekrišanu savu personas datu apstrādei pēc darbinieku atlases beigām, GraSole apņemas dzēst un/vai iznīcināt šī Klienta personas datus 5 darba dienu laikā pēc darba līguma parakstīšanas ar izvēlēto kandidātu.


 • KLIENTA TIESĪBAS


 • Tiesības atsaukt piekrišanu. Ja klients grasole ir devis skaidru piekrišanu viņa datu apstrādei, klients šo piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, nosūtot uz e-pasta adresi: info@grasole.com. g. Grasole nepamatoti nekavējoties, bet ne vēlāk kā mēnesi pēc pieprasījuma saņemšanas , sniedz informāciju par rīcībām, kas veikti pēc klienta pieprasījuma saņemšanas klienta tiesību īstenošanai. Vajadzības gadījumā minēto laikposmu var pagarināt vēl par diviem mēnešiem atkarībā no pieprasījumu sarežģītības un skaita. GraSole informē Klientu par šādu pagarinājumu viena mēneša laikā pēc pieprasījuma saņemšanas, norādot kavēšanās iemeslus. Kad Klients iesniedz pieprasījumu, izmantojot elektronisko formu, informācija viņam, ja iespējams, tiek sniegta arī elektroniski, ja vien Klients nepieprasa sniegt citādi.

  Tiesības piekļūt saviem personas datiem. Klients jebkurā laikā var sazināties ar GraSolé, lai noskaidrotu, vai GraSole apstrādā klienta personas datus. Ja GraSole glabā vai jebkādā veidā izmanto Klienta personas datus, Klientam ir tiesības ar tiem iepazīties. Lai to izdarītu, Klients iesniedz rakstisku pieprasījumu GraSole uz šādu e-pasta adresi: info@grasole.com, apliecinot savu identitāti.

  Tiesības pieprasīt papildu informāciju. Ja Klientam ir kādi jautājumi par viņa personas datu izmantošanu, viņš var sazināties ar GraSole, rakstot uz šādu e-pasta adresi: info@grasole.com.

  Tiesības tikt aizmirstam. Noteiktos datu apstrādes tiesību aktos noteiktajos apstākļos (kad personas dati tiek apstrādāti nelikumīgi, datu apstrādes pamats ir zudis u.c.), Klientam ir tiesības pieprasīt GraSole dzēst Klienta personas datus. Lai to izdarītu, Klients iesniedz rakstisku pieprasījumu GraSole uz šādu e-pasta adresi: info@grasole.com, apliecinot savu identitāti.

  Citas tiesības. (i) Klientam ir tiesības pieprasīt GraSole izlabot jebkādas neprecizitātes pieejamajos datos. Šajā gadījumā GraSole var lūgt Klientam apstiprināt laboto informāciju; (ii) Klientam ir tiesības lūgt GraSole ierobežot Klienta personas datu apstrādi vai neapstrādāt tos; (iii) Klientam ir tiesības nodot datus, ko GraSole saņēmis no Klienta ar Klienta piekrišanu vai līguma noslēgšanas nolūkā; (iv) Klientam ir tiesības iebilst pret to, ka GraSole izmanto Klienta personas datus.


 • TIESĪBAS IESNIEGT SŪDZĪBU UZRAUDZĪBAS IESTĀDEI


 • Ja Klients uzskata, ka Klienta kā personas datu subjekta tiesības ir un/vai var tikt pārkāptas, Klientam nekavējoties jāsazinās ar GraSole ar sūdzību pa e-pastu info@grasole.com. Tikai pēc Klienta sūdzības saņemšanas GraSole apņemas saprātīgā termiņā sazināties ar Klientu un informēt par sūdzības izmeklēšanas gaitu un vēlāk par tās rezultātu.

  Ja izmeklēšanas rezultāti klientu neapmierinās, Klienas varēs iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei – Valsts datu aizsardzības inspekcijai.


 • REZERVĒŠANA


 • Tīmekļa vietne var saturēt trešo personu sniegtas reklāmas. Vienīgi šādas trešās personas ir atbildīgas par šādas reklāmas saturu, un tām ir jānodrošina, ka tā atbilst visiem piemērojamajiem normatīvajiem aktiem.

  Klients var apmeklēt trešo personu tīmekļa vietnes uz savu risku. GraSole neuzņemas nekādu tiešu vai netiešu atbildību par tajos ietverto saturu, informācijas precizitāti, tajos ietverto viedokli vai trešās puses piedāvāto preču un pakalpojumu kvalitāti.

  GraSole informatīvie materiāli var saturēt informāciju, kas iegūta no trešo pušu vietnēm. Materiāli, kas ņemti no trešās puses tīmekļa vietnes, tiks attiecīgi atzīmēti, un var tikt sniegta arī saite uz sākotnējo tīmekļa vietni. GraSole neuzņemas atbildību ne par trešās puses tīmekļa vietnē publicētajiem materiāliem, uz kuriem klients tiek novirzīts, lai iegūtu sīkāku informāciju, ne par personas datiem, ko izmanto šāda trešā persona.

  Klients ir atbildīgs par viņa sniegto datu konfidencialitāti un par visām darbībām (datu pārsūtīšanu, veiktajiem pasūtījumiem utt.), kas tiek veiktas GraSole tīmekļa vietnē.

  Klients ir atbildīgs par to, lai GraSole sniegtie dati būtu precīzi, pareizi un pilnīgi. Ja Klienta sniegtie dati mainās, Klientam par to nekavējoties jāinformē GraSole. GraSole nekādā gadījumā nav atbildīgs par zaudējumiem, kas nodarīti Klientam sakarā ar to, ka Klients ir sniedzis nepareizus vai nepilnīgus personas datus vai nav informējis GraSolé, kad tie mainās.


 • NOBEIGUMA NOTEIKUMI


 • GraSole var jebkurā laikā atjaunināt vai mainīt šo konfidencialitātes politiku. Šāda atjaunināta vai grozīta privātuma politika stāsies spēkā no tās publicēšanas brīža GraSole tīmekļa vietnē. Klientam tas laiku pa laikam jāpārbauda un jāpārliecinās, ka Klients ir apmierināts ar pašreizējo Privātuma politikas versiju.

  Pēc Privātuma politikas atjaunināšanas GraSole pa e-pastu informēs Klientu par to, ko GraSole uzskata par būtiskām izmaiņām. "Atjaunināšanas datums" konfidencialitātes politikas apakšā norāda, kad konfidencialitātes politika pēdējo reizi tika atjaunināta.


  2022 04 12