Praleisti turinį

Mūžīgi jauns un skaists vai sejas sevis masāža

MŪŽĪGI JAUNS UN SKAISTS JEB SEJAS PAŠMASĀŽA Veiciet šīs kustības vismaz dažas reizes. Tas ir ieteicams katru reizi no rīta un vakarā, lietojot Grasole serumu vai citu skaistumkopšanas līdzekli. Tā...

MŪŽĪGI JAUNS UN SKAISTS JEB SEJAS PAŠMASĀŽA

Veiciet šīs kustības vismaz dažas reizes. Tas ir ieteicams katru reizi no rīta un vakarā, lietojot Grasole serumu vai citu skaistumkopšanas līdzekli. Tā kā Grasole serums ir uz eļļas bāzes, pirksti viegli slīdēs pa seju, un serums lieliski uzsūcas. Pirms pašmasāžas jūs varat uzsūkt rokas un seju ar ūdeni. Ūdens un eļļas sintēze kalpos ne tikai labai slīdēšanai, bet arī lieliskai absorbcijai, sejas mitrināšanai, barošanai, piesātinājumam ar mikroelementiem, vitamīniem.

Kustības ir maigas un diezgan lēnas, spiediens nav pārāk spēcīgs.

AMŽINAI JAUNOS IR GRAŽIOS arba VEIDO SAVI-MASAŽAS

  1. Piere

Ar pirkstu spilventiņiem velciet no pieres centra uz ārpusi. Ar abu roku pirkstiem, sinhroni. Šī kustība palīdz izlīdzināt smalkas grumbas un mazina spriedzi, stresu, ko mēs uzkrājam, sasprindzinot pieri.

  1. Acis

Āda ap acīm ir īpaši jutīga, tāpēc masāža nedaudz maigāka. Pēc abu roku pirkstu novietošanas acs iekšējos stūros viegli piespiediet un pagrieziet ciparnīcas ap acu "orbītām" ;) Gar kaulu.

  1. Kakls

Ir teikts, ka kakls "nodod" sievietes patieso vecumu vai drīzāk to, ko mēs nopelnījām, rūpējoties par sevi vai nē. Kakls tiek masēts ar pirkstiem, kas virzās uz augšu, uz zodu, t.i. no kakla pamatnes līdz žokļa līnijai.

  1. Vaigi

No zoda apakšējās daļas velciet ar pirkstiem uz ausu ļipiņām. Tad no deguna apakšējās daļas uz ausu vidu. Tad no deguna "spārnu" daļas, gar vaigu kauliem uz ausu augšējo daļu.

Jūs varat iegādāties Grasole serumu šeit: www.ilgamgyvenimui.lt www.grasole.com 👉 👉

Facebook: @grasolebeauty

Iepirkšanās ratiņi

Jūsu grozs ir tukšs

Sākt iepirkties

Izvēlieties