Praleisti turinį

Vai dabiskā kosmētika ir efektīva?

vai dabiskā kosmētika ir efektīva? veselīga ēdiena, dabas līdzekļu izvēle ķermeņa kopšanai un mājas lietošanai ir normāla. Galu galā veselība, labsajūta un laba izskats ir laimes pamats. Kas ir vērts...

vai dabiskā kosmētika ir efektīva?

veselīga ēdiena, dabas līdzekļu izvēle ķermeņa kopšanai un mājas lietošanai ir normāla. Galu galā veselība, labsajūta un laba izskats ir laimes pamats. Kas ir vērts zināt par dabisko kosmētiku?

dabiskā kosmētika darbojas nedaudz lēnāk nekā sintezēta laboratorijās, jo, izmantojot to, šūnas paši veic darbu, un visi organiskie procesi prasa laiku. Bet efekts ir ilgstošs un ilgtspējīgs. Dabiskā kosmētika dod šūnām to, kas trūkst, un impulsu, lai nostiprinātu sevi, lai atbrīvotu pietiekami daudz tauku, lai bloķētu mitrumu, lai saglabātu ādas elastību, ražojot pietiekami daudz elastīna, kalogēna, dalot pigmentu, un tā tālāk. Tikmēr sintezētie līdzekļi darbojas ātrāk un agresīvāk, tie iekļūst ādas slāņos, izdala to, patonizē to, bet šādā veidā alina, pieradusi pie mākslīgās stimulācijas, un āda sāk novecot ātrāk, audas, sauss vai tauki. Tas ir analogs veselīgai un neveselīgai uzturam-lai dzīvotu ilgi un laimīgi, ir vērts pievērst uzmanību tam, ko mēs ēdam. Un kosmētika ir barība ādai.

izvēloties dabisko kosmētiku, ir vērts lasīt inci sastāvu, nevis tirgot saukļus komponenti ir rakstīti sekas secībā. Tāpēc, ja jūs redzat, ka tas ir izgatavots no augu eļļām, ekstraktiem, augu ūdeņiem un nav nesaprotami laboratorijas nosaukumi un vārdi "parfums" (sintezēti smaržas, darbojas kā alergēni)-viss ir labi. Un, ja sākumā inci, "nelasīti" vārdi ir rakstīti un tikai dažas eļļas ir minēts beigās,-mārketings, un nav priekšrocību ādai. Šāda kosmētika ļoti daudz. Tātad nav sajaukt tikai dažas pilienus eļļas, izvēlēties vienu, kas ir viss izveidots, pamatojoties uz dabīgām eļļām. Mūsu grasole serums tas ir tāds, ka.

dabisko līdzekli var izmantot arī ādas barošanai, mitrināšanai un attīrīšanai, tātad ar atbildīgu izvēli jūs ietaupīsiet un izvairīsieties no agrīnas ādas novecošanās un ar to saistīto apmeklējumu kosmetoloģijas birojos un, vissvarīgāk, veselīga uzturs, fiziskā aktivitāte un paceltā garastāvoklis. Ļaujiet mums radīt sevi un mūsu laimīgu dzīvi ar ikdienas nelielu, bet svarīgu izvēli.

Iepirkšanās ratiņi

Jūsu grozs ir tukšs

Sākt iepirkties

Izvēlieties