Praleisti turinį

Mastika brīnumi: dabas dāvana jūsu veselībai

ievads: dabisko veselības bagātinātāju pasaulē mastika rodas kā slēptais dārgakmens, piedāvājot dažādus ieguvumus cilvēka ķermenim. Šis papildinājums tiek iegūts no vidusjūras reģionā augošā mastikas koka (pistacia lentiscus) sveķiem un gadsimtiem...

ievads: dabisko veselības bagātinātāju pasaulē mastika rodas kā slēptais dārgakmens, piedāvājot dažādus ieguvumus cilvēka ķermenim. Šis papildinājums tiek iegūts no vidusjūras reģionā augošā mastikas koka (pistacia lentiscus) sveķiem un gadsimtiem ir novērtēts par tās ārstnieciskajām īpašībām. Redzēsim, kā šī senā narkotika var kļūt par mūsdienu veselības sabiedroto.

1. Gremošanas veselība: tradicionāli mastika tiek izmantota kā palīdzība gremošanai un gremošanas sistēmas veselībai. Pētījumi liecina, ka tas var palīdzēt samazināt simptomus kairināmo zarnu sindromu (dhs) un gastrīts. Tās pretiekaisuma un antibakteriālās īpašības efektīvi nomierina kuņģa-zarnu traktu un saglabā veselīgu zarnu mikrofloru.

2. Mutes veselība: mastika antibakteriālas īpašības sastopamas arī mutes veselībā. Tas palīdz cīnīties pret kaitīgām baktērijām mutē, tādējādi novēršot zobu kariesu, zobu slimības un sliktu elpošanu. Mastikas košļājamā guma ne tikai atdzesē elpu, bet arī veicina labāku mutes higiēnu.

3. Antioksidants īpašības: ar antioksidantiem mastika palīdz neitralizēt kaitīgos brīvos radikāļus organismā. Šī aktivitāte palīdz samazināt oksidējošo stresu, kas ir viens no novecošanās faktoriem un dažādām hroniskām slimībām.

4. Ādas veselība: mastikas pretiekaisuma un pretmikrobu īpašības ir noderīgas arī ādas veselībai. Tas veicina dziedināšanu un var būt efektīvs, ārstējot noteiktus ādas apstākļus, ieskaitot vieglas pinnes un ādas kairinājumu.

5. Sirds un asinsvadu veselības atbalsts: jaunākie pētījumi liecina, ka mastika var būt pozitīva ietekme uz sirds un asinsvadu veselību. Tās antioksidantu īpašības palīdz uzturēt veselīgu holesterīna līmeni, tādējādi veicinot sirds veselību.

secinājums: mastika ir daudzpusīgs un dabisks papildinājums, kas piedāvā daudzas veselības priekšrocības. Vai jūs vēlaties, lai uzlabotu savu gremošanas veselību, uzturēt mutes higiēnu, vai meklē dabas antioksidantu atbalstu, mastika var būt vērtīgs papildinājums jūsu veselības bažas.

Iepirkšanās ratiņi

Jūsu grozs ir tukšs

Sākt iepirkties

Izvēlieties