Praleisti turinį

Super ogu-dzērvenes

Super ogu-dzērvenes Piemērots desu, smago sulu pagatavošanai, salātu un ēdienu mērču pagatavošanai, sautēšanai, veselīgu desertu lietošanai Foto: neaizliegts trauks ziemai un imunitātei Sautēti bietes, skudru āboli, dzērvenes, ingvers, apelsīnu sula,...

Super ogu-dzērvenesSuper UOGA- SPANGUOLĖ 🔴
Piemērots desu, smago sulu pagatavošanai, salātu un ēdienu mērču pagatavošanai, sautēšanai, veselīgu desertu lietošanaiSuper UOGA- SPANGUOLĖ 🔴
Foto: neaizliegts trauks ziemai un imunitāteiSuper UOGA- SPANGUOLĖ 🔴 Sautēti bietes, skudru āboli, dzērvenes, ingvers, apelsīnu sula, mizota miza, kajēna, sāls, koriandrs.
Super UOGA- SPANGUOLĖ 🔴
Dzērvenes, kas bagāti ar vitamīniem, saglabāt no avitaminozes un stiprināt asinis, pateicoties mikroelementiem, kas tajos.
Arī šīs ogas kavē iekaisumu.
Super UOGA- SPANGUOLĖ 🔴
Simtiem pētījumu ir pierādījuši, ka dzērvenes bioloģiski aktīvās vielas uzlabo veselību.
Piemēram, polifenoli dzērvenēm ir spējuši uzturēt veselīgu urīnceļu sistēmu un aizsargāt pret sirds un asinsvadu slimībām un citām hroniskām slimībām.
Papildus urīna sistēmai un sirds un asinsvadu aizsardzībai tiek uzskatīts, ka dzērvenes spēj palīdzēt apspiest ļaundabīgo audzēju attīstību un pasargāt sevi no noteiktiem vēža veidiem. Turklāt tie paši polifenoli, kas pasargā urīnsistēmu no baktērijām, noņem tos no mucous mutes un no zobiem.
Dzērvenes satur arī daudz c vitamīna, tajā ir arī vitamīni b1, b2, e, p un minerālvielas magnijs, fosfors, kalcijs, kālijs, jods, dzelzs, vara, mangāns. Pavisam tika identificēti 25 dzērvenes sastāvā iekļauti ķīmiskie elementi.
Proantociāni dzērvenēs nenogalina baktērijas, bet traucē to komunikāciju, vienlaikus novēršot infekcijas izplatīšanos.
Tikmēr antibiotiku izraisītā baktēriju nāve ir viens no mehānismiem, kas veicina pretestības palielināšanos pret antibiotikām-zāles neiznīcina spēcīgākos, mutētos mikroorganismus, un tie var turpināt veiksmīgi vairoties un uzturēt nepārspējamu infekcijas procesu organismā.
Vairāk informācijas un receptes blog Super UOGA- SPANGUOLĖ 🔴

Iepirkšanās ratiņi

Jūsu grozs ir tukšs

Sākt iepirkties

Izvēlieties