Praleisti turinį

Bietes ar saulespuķu ielej ("skābe krējums")

Bietes ar saulespuķu uzlējumu ("skābs krējums") Šie salāti ir vieni no maniem favorītiem gada aukstajā sezonā, kad ir labvēlīgi stiprināt imunitāti. Bietes kopš seniem laikiem ir pazīstamas kā ļoti ideāls...

Bietes ar saulespuķu uzlējumu ("skābs krējums")

Burokėliai su saulėgrąžų užpilu (grietine)

Šie salāti ir vieni no maniem favorītiem gada aukstajā sezonā, kad ir labvēlīgi stiprināt imunitāti. Bietes kopš seniem laikiem ir pazīstamas kā ļoti ideāls dārzenis, lai uzlabotu asins kvalitāti. Šādi sagatavotas bietes organismā ļoti labi uzsūcas organismā uz īsu laiku "kodināšana". Bietes kā dārzenis ar skaistuma un novājēšanas īpašībām Francijā ir nr.1 !

Sastāvdaļas:

1 vidēji zaļas, nevārītas bietes
1/4 citronu sula
0,5 a. š. Sāls
1 a. š. Medus
1/4 a. š. melnie pipari
1/4 a. š. Kajeno
pētersīļu apkaisīšanai

Ēdienu gatavošana:

Mēs sarīvējam bietes. Mēs sajaucam ar pārējām sastāvdaļām. Mēs atstājam "marinēt", līdz mēs sagatavojam saulespuķu skābo krējumu.

Saulespuķu skābā krējuma recepti varat atrast šeit:

glāzes saulespuķu sēklu
0,5-1 glāze ūdens
3 V. S. citronu sula
1/2 a. š. sāls

Ēdienu gatavošana:

Mēs iemērcam saulespuķes ūdenī vismaz stundu, vēlams nakti. Mēs ieliekam visas sastāvdaļas blenderī-kokteilī un sasmalcina līdz viendabīgai konsistencei. Ja jums nav jaudīga blendera, sasmalciniet saulespuķes kafijas dzirnavās, pēc tam ar atlikušajām sastāvdaļām. Saulespuķu skābo krējumu var uzglabāt ledusskapī līdz 2 dienām.

garšīgi un veselībai :) www.grazinagum.lt

Iepirkšanās ratiņi

Jūsu grozs ir tukšs

Sākt iepirkties

Izvēlieties