Praleisti turinį

Saulespuķu siers

Saulespuķu siers Ļoti barojošs un garšīgs. Vai zinājāt, ka 50 g. saulespuķu satur pilnu dzelzs dienas devu? Pēc sagatavošanas to var nekavējoties izmantot kā izplatīšanos. Ja jūs to turēsiet uz...

Saulespuķu siers

Ļoti barojošs un garšīgs. Vai zinājāt, ka 50 g. saulespuķu satur pilnu dzelzs dienas devu? Pēc sagatavošanas to var nekavējoties izmantot kā izplatīšanos. Ja jūs to turēsiet uz nakti, tas būs cietāka siera konsistence. Uzglabājot ilgāk, uzturvērtība tikai palielinās. Garšu var pielāgot atbilstoši izvēlētajām sastāvdaļām. Tomēr šī recepte ir vairākkārt gatavota un ''izstrādāta''.

Saulėgrąžų sūris

Būs nepieciešams;

1 glāze saulespuķu sēklu (ir iespējams uzsūkt īsu laiku 2-3 stundas, lai sēklās esošie netīrumi iznāktu ūdenī. Pēc mērcēšanas sēklas ir pārāk mitras, tās jāžāvē, lai sasietu sieru. Es ievietoju 2 ēd.k ''Tīrība'' vai ''Slim Wella'', kuru sastāvdaļas lieliski saistās un sabiezē, ko jūs atradīsiet e-veikalā www.grazinagum.lt)

3 gab marinēti gurķi,

0,5 cukini,

6 gab. saulē kaltētu tomātu pusītes,

10 gab pētersīļu zariņu,

2 gab sīpolu burti,

0.5 a. s. kajeno vai čili,

0,5 A.Š J.Pipirų,

2-3 ēd.k saulespuķu eļļa,

1 ēd.k mārrutki,

Mēs ielejam visas sastāvdaļas blenderī, berzējam līdz viendabīgai konsistencei. Iegūto masu ielej izvēlētajā formā. Jūs varat izmantot sālījuma maisiņu. Var ēst uzreiz. Tomēr, turot nakti, konsistence sabiezē, un jūs varat sagriezt kā sieru. Sieru uzglabā ledusskapī līdz 5 dienām.

Garšīgi un veselībai :)

www.grazinagum.lt

Iepirkšanās ratiņi

Jūsu grozs ir tukšs

Sākt iepirkties

Izvēlieties