Praleisti turinį

Saulespuķu želejas audzēšana - instrukcija 🌻🌱

saulespuķu zaļumu audzēšana-instrukcija stādi-garšīgs un ļoti noderīgs ēdiens. Kad sēkla sāk augt un sēkla joprojām ir atdalīta no sēklas, visas vērtīgākās vielas koncentrējas stādījumos. Tas ir īsts, "dzīvs" ēdiens. Stādi...

saulespuķu zaļumu audzēšana-instrukcija Saulėgrąžų želmenų auginimas-instrukcija 🌻🌱Saulėgrąžų želmenų auginimas-instrukcija 🌻🌱

stādi-garšīgs un ļoti noderīgs ēdiens. Kad sēkla sāk augt un sēkla joprojām ir atdalīta no sēklas, visas vērtīgākās vielas koncentrējas stādījumos. Tas ir īsts, "dzīvs" ēdiens. Stādi ir ļoti da ug vitamīni, mikroelementi un citi bioloģiski aktīvi savienojumi un piepildīta ar elektromagnētisko enerģiju, tāpēc tas ir nepieciešams personai. dīgšanas un mērcēšanas laikā visu augu sēklas reizina mūsu organismam nepieciešamās vielas, piemēram, dzelzs, kalcijs, fosfors, magnijs u. c. Visas šīs noderīgas vielas uzlabo zarnu darbību, vielmaiņu, stiprina imunitāti un atjauno visu ķermeni. Dažādu augu sēklām ir arī atšķirīgas īpašības. Šodien mēs rotā saulespuķu, tāpēc ļoti īsi par tiem.

Saulėgrąžų želmenų auginimas-instrukcija 🌻🌱

Saulėgrąžų želmenų auginimas-instrukcija 🌻🌱Saulespuķu tauki ir bagāti ar hlorofilu, dabīgiem vitamīniem, viegli absorbētiem mikroelementiem, enzīmiem. Šīs sēklas ir bagātas ar d vitamīnu, kas stiprina nervu sistēmu, palīdz uzturēt labu redzi un uzlabo ādas stāvokli.

d vitamīns un lecitīns

starptautiskā stādu asociācija (asv) norāda, ka saulespuķu pienotām ir bagāts ar d vitamīnu, padarot tās ļoti noderīgas acīm. Tie ir īpaši ieteicams īsgriezumam. Turklāt šie stādi nomierina nervus un normalizē skābju un sārmu līdzsvaru kuņģa-zarnu traktā, normalizē asinsspiedienu.
Hārvarda sabiedrības veselības institūts izpētīja, ka tas bija lecitīna avots saulespuķu kāpostiem. Šis fosfolipids ir atbildīgs par tauku cirkulāciju asinīs.

taukskābes un olbaltumvielas

Sapiente university (rumānija) zinātnieks m. Mortons pētīja, ka saulespuķu pienotviem ir bagāti ar alfa-linolēnskābi, kas pazīstama kā omega-3 taukskābe. Merilandas universitātes medicīnas centra zinātnieki ir konstatējuši, ka saulespuķu pienotām ir divreiz vairāk olbaltumvielu nekā spinātiem aisbergā vai romāņu salātiem. Un veikt elixir. Tas ir bagāts ar hlorofilu un citām barojošākajām vielām. Tāpēc ļoti ātri atjauno asinis, imunitāti, nodrošina vitalitāti, daudz spēka un enerģijas. Satur kapsulas un pulveri. Šeit. var ņemt visu ģimeni :)

paša kodināšana ir lielisks veids, kā jūsu mājās parasti un dabiski audzēt veselīgas čūskas. Īpaši iesakām jums iesaistīties aukstā sezonā, kad abi jūsu gultas ir tukšas un vecmāmiņas tirgus ar zaļām labībām vairs nav… :)

i posms-mērcēšana

sēklas ar čauliņiem (necepti) uzsūciet ūdenī 10-12 stundas.

ii posms-dīgšanaSaulėgrąžų želmenų auginimas-instrukcija 🌻🌱

pēc 10-12 stundām, ielej ūdeni, nomazgājiet sēklas ar tīru ūdeni un rotā tās apmēram 28-36 stundas (līdz nelieliem stādiem, "astes" parādās). Dīgšanas laikā, mazgāt sēklas vairākas reizes ar plūstošo ūdeni.

iii posms-zemes sagatavošana, stādīšana

atkarībā no izvēlētās paletes, ielejot zemi (kūdra ir vispiemērotākā, 10% komposta zeme 5% humusa (sliekas zeme), izvēlētā zeme nedrīkst saturēt dzīvnieku izkārnījumus, kas veicina nitratātu uzkrāšanos) apmēram 2-5 cm biezs slānis. Zeme ir cieši saspiesta. Tad sēklas ir blīvi sadalītas uz zemes virsmas ar cietu slāni, vaļīgi.

Saulėgrąžų želmenų auginimas-instrukcija 🌻🌱

iv pakāpe-spiediensSaulėgrąžų želmenų auginimas-instrukcija 🌻🌱

ja esat stādījis dažus paletes ar saulespuķēm, ielieciet tos viens uz otru. Mēs varam samontēt 3-5 paletes. Virsotnē slīpā svars (ķieģeļi, grāmatas utt.) Līdz 20-25 kg. Tādā veidā mēs turpinām līdz 3-4 dienām. Katru dienu, lai redzētu, vai ir pietiekami daudz mitruma.

ir nepieciešamas ieplakas, lai sēklu saknes labi nogulsnētos zemē, lai saglabātu mitrumu. Tad augs aug stingrāks, sulas un piliens čaulas ātrāk.

Saulėgrąžų želmenų auginimas-instrukcija 🌻🌱

v posms-pēdējais posmsSaulėgrąžų želmenų auginimas-instrukcija 🌻🌱

pēc 3-4 dienām, svars tiek noņemts un paletes ar saulespuķēm novieto uz palodzes vai citā gaišā vietā. Ziemā, kad dabiskā gaisma ir maz, mēs varam izmantot dienasgaismas dīgšanas lampas "flora" vai citi. (Gaismas spektrs ~ 6400 k). Turpiniet nārstu.

Saulėgrąžų želmenų auginimas-instrukcija 🌻🌱

saulespuķu var ēst, kad tā sāk sasniegt 5-10 cm augstumu. To var patērēt, pievienojot salātiem, nospiežot sulu vai izmantojot to kā smērvielu, lai saputotu zaļos kokteiļus. Ievietojot celofāna maisiņā, to var uzglabāt ledusskapī līdz 7-10 dienām.

Saulėgrąžų želmenų auginimas-instrukcija 🌻🌱

Garšīgi saulespuķesSaulėgrąžų želmenų auginimas-instrukcija 🌻🌱Saulėgrąžų želmenų auginimas-instrukcija 🌻🌱Saulėgrąžų želmenų auginimas-instrukcija 🌻🌱Ja vēlaties būt vairāk spēka, enerģijas, atjaunot un stiprināt asinis un imunitāti? Izmantojiet eliksīru šeit. sastāvā tā ir bagāta ar hlorofilu un citām barojošām vielām. pulveris, kas piepildīts ar putotiem kokteiļiem. Kapsulas-ērti un ātri. Dzert no rīta pēc pēcpusdienas pēc 4 kapiem.

avots www.grazinagum.lt

Iepirkšanās ratiņi

Jūsu grozs ir tukšs

Sākt iepirkties

Izvēlieties