Praleisti turinį

Super barojošs-neapstrādāts (nevārīts) griķu putra

SUPER BAROJOŠS- Neapstrādāta griķu putra Kādas ir diedzētu griķu priekšrocības? Griķi nesatur lipekli, kas atrodas kviešos, rudzos un miežos, ko dažu cilvēku gremošanas sistēma nepanes. Necepti griķu putraimi ir ne...

SUPER BAROJOŠS- Neapstrādāta griķu putra

Super maistinga- Raw (nevirta) grikių košė

Kādas ir diedzētu griķu priekšrocības?

Griķi nesatur lipekli, kas atrodas kviešos, rudzos un miežos, ko dažu cilvēku gremošanas sistēma nepanes. Necepti griķu putraimi ir ne tikai gaišāki, bet arī ar saldāku, maigāku, patīkamu riekstu garšu. Griķi – vienīgās graudu kultūras, kurām ir rutīns (P vitamīns) Rutīnu lieto sirds un asinsvadu, hipertonijas, cukura diabēta un citu slimību profilaksei un ārstēšanai, samazina radioaktīvo vielu negatīvo ietekmi.

Aminoskābe cisteīns uzlabo ķermeņa attīrīšanu no sārņiem un radioaktīvām vielām.

Tā kā mēs diedzēsim griķus, tas jāplāno no vakara.

1/4 glāzes zaļi neceptu griķu uz 1 stundu aizver aukstā ūdenī. Pēc mērcēšanas noskalojiet zem tekoša ūdens un atstājiet sausi dīgt nakti.

No rīta jūs redzēsiet mazus griķu asnus. Tas liek domāt, ka putraimi ir aktīvi, visi procesi notiek R M(dzīvi fermenti, vitamīni, minerālvielas utt.) Tas nozīmē, ka uzturvērtība jau ir ārkārtīgi augsta.

Sastāvdaļas:

0,5 glāzes zaļo griķu diedzētu

1 banāns
1 bumbieris vai nektarīns
1 a. š. rīvēts ingvers
1 a. š. medus vai agaves nektārs
zemenes, kas berzētas mērci
rīvētas mellenes vai upenes dekorēšanai

Ēdienu gatavošana:

Mēs sagriežam banānu, bumbieri vai nektarīnu. Mēs labi sajaucam visas sastāvdaļas bļodā. Mēs veidojam formu izvēlētajā bļodā. Mēs to pārvēršam uz šķīvja. Mēs dekorējam ar rīvētām ogām.

Jūs varat uzglabāt diedzētus griķus un saulespuķes ledusskapī vairākas dienas. Tikai pirms lietošanas jānomazgā zem tekoša ūdens.

Garšīgi un veselīgi! Kā diedzēt griķus, var atrast šeit

vēl vairāk veselīgu brokastu ideju un veselīgāku desertu grāmatā ''Super deserti' šeit

Gražinas gumija

www.grazinagum.lt

Iepirkšanās ratiņi

Jūsu grozs ir tukšs

Sākt iepirkties

Izvēlieties