Praleisti turinį

Super brokastis/super deserts

super brokastis vai super deserts , Šis brokastu veids ir fantāzijas, iecienītāko vai pieejamo augļu, ogu kombinācija. Vitamīnu ogas vienmēr ir ļoti veselīgas. Tie ir bagāti ar daudziem vitamīniem un...

super brokastis vai super deserts ,

Šis brokastu veids ir fantāzijas, iecienītāko vai pieejamo augļu, ogu kombinācija.

Vitamīnu ogas vienmēr ir ļoti veselīgas. Tie ir bagāti ar daudziem vitamīniem un minerālvielām, bet mēs ne vienmēr varam tos ēst vairāk. Piemēram; dzērvenes, dzērvenes, mellenes.

Būtisks ir tas, ka tādā veidā mēs ēdam daudz vērtīgākas ogas, augļus. It īpaši, dzirnaviņas sasmalcina ogu mizas, sēklas, kas ir ārkārtīgi barojošas, tikai mūsu zobi nespēj košļoties. Piemēram; dzērvenes, dzērvenes, mellenes.

Šoreiz es sagatavoju šādi;

SUPER PUSRYČIAI/ SUPER DESERTAS

Avenes, mellenes, jāņogas, dzērvenes. Jūs varat izvēlēties divu veidu ogas. Papildus malšana garšīgāku saujiņu ciedra riekstu. Man patīk tik maigāka "piena" garša. Jūs joprojām varat likt banānu. Tomēr šoreiz es saldināju ar tējkaroti medus un vārītu ar zemesriekstu kanēļa.

Virsotnē; dzērvenes, ciedrs, ķirbji, sezama sēklas, avenes un kokosriekstu skaidas. To var aromatizēt ar banānu ķipurķiem.

Garšīgi un veselībai :)

Vēl vairāk mans radīts super deserti var atrast šeit; super deserti

Veselīgus ēdienus atradīsiet blogā un grāmatās; www.grazinagum.lt

Iepirkšanās ratiņi

Jūsu grozs ir tukšs

Sākt iepirkties

Izvēlieties