Praleisti turinį

Dzērvenēm labākas ir tikai dzērvenes! Dzērveņu smūtijs,

Dzērvenēm labākas ir tikai dzērvenes! Dzērveņu smūtijs, LAI STIPRINĀTU IMUNITĀTI, ASINIS. "Simtiem pētījumu ir parādījuši, ka dzērvenēs esošās bioloģiski aktīvās vielas uzlabo veselību. Piemēram, dzērvenēs esošie polifenoli ir pierādījuši, ka...

Dzērvenēm labākas ir tikai dzērvenes! Dzērveņu smūtijs,

LAI STIPRINĀTU IMUNITĀTI, ASINIS.

Už spanguoles geriau tik spanguolės! Spanguolių kokteilis,

"Simtiem pētījumu ir parādījuši, ka dzērvenēs esošās bioloģiski aktīvās vielas uzlabo veselību. Piemēram, dzērvenēs esošie polifenoli ir pierādījuši, ka spēj uzturēt veselīgu urinēšanas sistēmu un aizsargāt pret sirds un asinsvadu slimībām un citām hroniskām slimībām," stāsta dr. Džefrijs Blumbergs, viens no recenzijas autoriem. Viņš ir Antioksidantu pētniecības laboratorijas direktors un Tufts Universitātes Uztura zinātņu un politikas skolas profesors.

Papildus urīnceļu sistēmas un sirds un asinsvadu aizsardzībai dzērvenes tiek uzskatītas par spējīgām palīdzēt nomākt ļaundabīgo audzēju attīstību un pasargāt sevi no noteiktām vēža formām. Turklāt tie paši polifenoli, kas aizsargā urīnceļu sistēmu no baktērijām, noņem tos gan no mutes gļotādas, gan no zobiem.
DZĒRVEŅU SMŪTIJS
visi komponenti spēcīgi veicina mūsu veselību,
0,5 litri dzērvenes
2 gab banāni
3-4 cm ingvera sakne
4-5 cm kurkumas sakne
1 v.s medus
Mēs ieliekam visas sastāvdaļas kokteilī /blenderī, ielej ūdeni līdz apsēklošanai. Berzējiet līdz viendabīgai konsistencei.
Kokteili dzer no rītiem. iespējams un dienas laikā. ēšanas laikā vai starp ēdienreizēm.
garšīgi un veselībai.
jūs atradīsit vēl vairāk receptes kokteiļiem, kurus esmu izveidojis, smaidījis un sārmains, blogā vai grāmatā "3 dienu kokteiļu programma"

Iepirkšanās ratiņi

Jūsu grozs ir tukšs

Sākt iepirkties

Izvēlieties