Kolagēns-kas tas ir?
kolagēns-kas tas ir? Kolagēns ir dabiski sintezēts proteīns cilvēka organismā. Šis proteīns ir viens no svarīgākajiem ādas elementiem un veido vairāk nekā 70% no ādas svara. Kolagēnam ir unikālas īpašības,...
kolagēns-kas tas ir? Kolagēns ir dabiski sintezēts proteīns cilvēka organismā. Šis proteīns ir viens no svarīgākajiem ādas elementiem un veido vairāk nekā 70% no ādas svara. Kolagēnam ir unikālas īpašības,...
kolagēns-kas tas ir?
Kolagēns ir dabiski sintezēts proteīns cilvēka organismā. Šis proteīns ir viens no svarīgākajiem ādas elementiem un veido vairāk nekā 70% no ādas svara. Kolagēnam ir unikālas īpašības, kas uzlabo ādas elastību, stingrību un atjaunošanos. Pateicoties tās unikālajām fiziskajām un ķīmiskajām īpašībām, tiek nodrošināts kustības pārnesis no cīpslām.
kolagēna struktūra
no apmēram 25 gadu vecuma kolagēns organismā sāk samazināties. Ir daudz nepatīkamas izmaiņas, īpaši ādā. Tas zaudē savu stingrību, elastību un līdzenumu. Samazina arī ādas apūdeņošanu, kā rezultātā rodas lielas un mazas grumbas. Ārsti, biologi, biotehnoloģi un kosmetologi pastāvīgi pievērsās kolagēnam, jo tā vērtīgās īpašības un īpaša nozīme organisma sistēmas pareizai funkcionēšanai.
līdz šim kolagēna formas galvenokārt iegūtas no cūku vai govs un zivju ādas. Tas ir bīstami, jo pastāv slimību pārraides risks (sūkļa slimība, alerģija). Dzīvnieku ādas kolagēns ir spēcīgs režģis, tāpēc tas nevar iekļūt cilvēka ādai.
kolagēna ekstrakcijas metodes no govju vai cūku ādas un zivju ādas ir ķīmiski agresīvas, jo tiek izmantotas ļoti spēcīgas skābes, kā rezultātā tiek iegūts nedabisks produkts. Un tas ar laiku kaitē organym. Mūsu
/Chondrus crispus/
Augu kolagēna celtnieks ar prebiotikas šeit;
Augu bāzes produktu patēriņam, kas var palielināt kolagēna ražošanu, to raksturo viegli uzsūcas sastāvdaļas organismā. Tā nesatur patogēnus faktorus.
kolagēna ieguvumi aptuveni 75% no ādas ir kolagēns. Šis proteīns ir būtisks ādas, kaulu, skrimšļa, muskuļu, cīpslu, saišu, audu un orgānu pamatstruktūrai, lai pienācīgi darbotos.
novecošanās process, sliktas ēšanas paradumi, stress, smēķēšana, piesārņojums un samazināts kolagēna līmenis ietekmē mūsu locītavu un ādas veselību. Tāpēc, lai saglabātu efektīvu orgānu darbību un ādas veselību, ir nepieciešams nodrošināt nepieciešamo kolagēna līmeni organismā.
mati un nagi aug ātrāk un lemjāk, kolagēns arī palīdz samazināt celulīta izskatu. Celulītu izraisa ādas kolagēna šķiedru izmaiņas. Ņemot kolagēna bagātinātājiem, jūs varat mainīt ietekmi un uzturēt ādas jaunību. Ir vairāki veidi kolagēna bagātinātājiem.
paša vārda "kolagēns" nozīme daudz saka: tulkojumā no grieķu valodas "kolla" nozīmē līmi, bet "genos"-ražot. Kolagēns it kā saistās ar audu un orgānu šūnām, tādējādi uzlabojot to stāvokli un funkcijas. Kolagēns ir vitāli svarīgs ne tikai ādai: tas veido arī 53 procentus. locītavu skrimšļi un 27 procenti. Kauls. Kolagēns ir nepieciešams šūnu atjaunošanai, tāpēc ķermenis to pastāvīgi ražo. Tomēr, sākoties novecošanās procesiem, kolagēna ražošana palēninās, tā zaudē savas īpašības. Tas ir tad, ka pirmie grumbas sāk atrast, āda kļūst mazāk un mazāk stingra.
āda, mati, nagi ir mūsu ķermeņa iekšējās stāvokļa rezultāts. Dažādu iemeslu dēļ, kā arī novecošanās procesos iegūtā olbaltumvielu sintēzes nelīdzsvarotība atspoguļojas "pelēcīgā", "attīstošā" ādā, vājos, bīdāmos, trauslos matos, krāsas krāsā, pīlingā un laužot nagus.
Kolagēns piešķir ādas iekšējai struktūrai tvirtumu un līdz ar to arī mums visiem – īpaši ar vecumu – mitruma trūkumu, kas noved pie pastāvīgas ādas izžūšanas. Šī viela ir noderīga arī veselībai: kauliem, locītavām, acīm, muskuļiem un visa organisma stāvoklim. Moderns, steidzams un zemāks cilvēks saņem nepietiekami noderīgas vielas, tāpēc ieteicams tiem, kas rūpējas par veselīgu izskatu un labsajūtu, kompensēt kolagēna deficītu organismā ar uztura bagātinātājiem. Papildinājumi, kas veicina kolagēna ražošanu, ir jālieto vismaz 3 mēnešus, bet vislabākais rezultāts tiek sasniegts, turpinot ciklu līdz 6 mēnešiem.
svarīgi atcerēties, ka vien uztura bagātinātāju lietošana nevar atrisināt veselības problēmas: tikai veselīgu dzīvesveidu un līdzsvarotu uzturu-vajadzīgo olbaltumvielu, ogļhidrātu, tauku daudzumu, vitamīni un mikro un makroelementi nodrošina harmoniju mūsu organismā.
Veicināt kolagēna ražošanu ar pārtiku.
lai stimulētu kolagēna sintēzi, ņemiet pēc iespējas daudz c vitamīna saturošu pārtikas produktu: ogas, cidonijas, citroni, zemenes, ķirši, jāņogas, zemenes, dzērvenes, briseles kāposti, skābo kāpostu un zaļo lapu dārzeņi. Ar ēdienu mēģiniet ēst tik daudz liesās olbaltumvielas, cik vien iespējams, tauki-pupiņas, lēcas, pupiņas, sieri, linsēklas, avokado, quinva mannas. Baudīt mate un kopējās augu tējas, ēst tik daudz augu izcelsmes pārtikas, cik vien iespējams. Tik daudz augļu, cik vien iespējams, zaļlapu dārzeņi, kāposti. Tas ir sārma diēta.
sārmainās uztura receptes jūs atradīsiet www.grazinagum.lt dienasgrāmatu kolonnās. Un grāmatās, uztura programmās. Cia;. Meklējiet drukātas grāmatas grāmatnīcās.
kolagēns var palīdzēt stiprināt matus un veicināt tās augšanu.
Nagi var kļūt spēcīgāki, baltiem plankumiem vajadzētu izzust un nagam vajadzētu saglabāt veselīgu krāsu.
Āda būs mazāk sausa un elastīga un atgūt jaunības izskatu.
Palīdz atbrīvoties no vecām ādas plankumiem.
Artirīts-locītavas. Kolagēns var palīdzēt samazināt artrīta sāpes, kad skrimšļa atgūst.
Kauli. Kolagēns ir svarīgāks nekā kalcija kauliem. Kolagēns palīdz nostiprināt kaulus un samazināt iespējamību, ka tie kļūst trausli.
Veselīgas acis. Acs radzenē ir kolagēns, kas palīdz uzturēt acu muskuļu elastību, nodrošinot labāku redzi.
Veselīga sirds. Kolagēns palīdz noņemt plāksni no artēriju sienām. Tajā pašā laikā nostiprināt tos.
Muskuļi. Kolagēns atjauno muskuļu tonusu, kas ir saistīts ar sirds un asinsvadu veselību.
Smadzeņu veselība. Šūnu uzturu smadzenēs atbalsta arī kolagēns. Ir svarīgi pārliecināties, ka jūsu smadzenes saņem kolagēnu. Tad jūsu prāts ir labā formā neatkarīgi no vecuma.
kolagēns ir visbagātākais proteīns mūsu organismā. Tas ir klāt muskuļos, kaulos, ādā, asinsvados, gremošanas sistēmā un pat cīpslās. Kolagēns sastāv no pat 19 aminoskābēm, un galvenās no tām ir glicīns, prolīns un lizīns. Tas ir kolagēns, kas palīdz saglabāt ādu spēcīgu un elastīgu. Locītavām un cīpslām kolagēns ir kā līme vai saistviela. Diemžēl, kolagēna pašražošana sāk palēnināt, kā cilvēks novecojas. Tieši šī procesa dēļ mēs sākam redzēt un sajust novecošanās pazīmes-grumbas un izžūst ādu, jo vājināšanās un samazinās skrimšļa, mēs jūtam sāpes locītavās. Kolagēna līmenis samazinās dažādu kaitīgo ieradumu dēļ-augstu cukura uzturu, smēķēšanu, ilgu uzturēšanos saulē utt.
kolagēna priekšrocības
/Chondrus crispus/
augu kolagēna celtnieks ar prebiotikām
Augu bāzes produkts patēriņam, kas var palielināt kolagēna ražošanu
Panākumi, veicinot ilgstošu skaistumu, veselīgu ādu. Ar mūsu produktiem no dabas
Jūsu grozs ir tukšs
Sākt iepirkties