Praleisti turinį

I daļa. Smadzeņu uzturs.

Vai jūs zināt? Kāda ir uztura nozīme mūsu smadzenēm?. Mūsu smadzenes ir vissarežģītākais orgāns. Tas ir galvenais domāšanas, valodas, emociju un vadības centrs, kontrolējot visas ķermeņa funkcijas. Viņi pastāvīgi strādā,...

Vai jūs zināt? Kāda ir uztura nozīme mūsu smadzenēm?.

I dalis. Smegenų mityba.

Mūsu smadzenes ir vissarežģītākais orgāns. Tas ir galvenais domāšanas, valodas, emociju un vadības centrs, kontrolējot visas ķermeņa funkcijas. Viņi pastāvīgi strādā, pieņemot sajūtas, pārstrādājot un uzglabājot informāciju. Ģenerē domas, emocijas un uzkrāj, saglabā atmiņu. Barības vielas mūsu uzturā ļauj smadzenēm saglabāt savu visefektīvāko stāvokli.

Ar pareizu pārtiku, iegūtās masīvās vielas nodrošina, ka smadzenes darbojas ātri un efektīvi un pilda savas funkcijas.

Nervu sistēmā ir zināmi aptuveni 60 ķīmiskie neirotransmiteri, kas ievērojami ietekmē mūsu emocijas. Neirotransmiteri sastāv no aminoskābēm, kas atrodamas olbaltumvielu pārtikā. Vitamīni un minerālvielas ir galvenās pārtikas sastāvdaļas, tās ir nepieciešamas, lai pārvērstu vienkāršas aminoskābes šajos spēcīgajos neirotransmiteros. Iepriekš minētās barības vielas nodrošina, ka smadzenes veic savas funkcijas ātri un efektīvi.

I dalis. Smegenų mityba.

Vēl viena viela, kas īpaši nepieciešama smadzenēm, ir tauki, kas ir nepieciešami smadzeņu struktūrai un to funkcijai. Tas ir pārsteigums, ka smadzenēs ir vairāk nekā 60%. Taukus. Tas ir tāpēc, ka katru nervu smadzeņu plāksni ieskauj membrāna, kas sastāv no tauku molekulām.

Papildus svarīgai smadzeņu struktūras lomai, tauki ir ļoti nozīmīgi arī kā nesēji, kas regulē imunitāti, asinsriti, iekaisuma procesus, atmiņu un garastāvokli.

Smadzeņu barošana

I dalis. Smegenų mityba.

Smadzenes labi baro asinīs. Pastāvīga asins plūsma nes barības vielas svarīga nervu; aminoskābes, vitamīni, minerālvielas kopā ar skābekli un glikozes, kas apgādā enerģiju smadzenēm. Tikai 1-2 min. Pārtraucot asins plūsmu, lai bojātu smadzeņu darbību, varētu traucēt domas, aizskartu apziņu.

Daudz barības vielu ir nepieciešams, lai smadzenes darbotos ar savu lielāko jaudu. Neironi ir jābaro, lai spētu veikt spēcīgas un skaidras ziņas. Visa nervu sistēma prasa daudz degvielas, lai nodrošinātu enerģisku garīgo darbību. Bez labas kvalitātes pārtikas-mēs neejam, jo tas ir izejviela smadzeņu enerģijas radīšanai.

Enerģija, kas nepieciešama smadzeņu barībai un veselīgām nervu šūnām un neirotransmiteriem uzturēšanai, nāk no ēdamas pārtikas.

Uzturvielas, kas atbalsta un veicina fizisko un garīgo darbību ietver ūdeni, olbaltumvielas, ogļhidrāti, tauki, vitamīni un minerālvielas.

Tāpēc ir nepieciešams izvēlēties pilnvērtīgu pārtiku, nevis tukšu kaloriju.

Arī veikt barības vielas, kas satur sastāvdaļas, kas nepieciešamas smadzenēm. Tādas ir medicīniskās sēnes. Piemēram, lauvas mani-ir iekļauts "enerģijas tējas" sastāvā. "Enerģijas tēja"-mēs varam saukt smadzeņu pārtiku. Šajā tēja ir īpaši vērtīgas smadzeņu zāles-augi. Piemēram,; ginkgo biloba-lai uzlabotu atmiņu, garīgo skaidrību, uzlabotu uzmanības koncentrāciju, gotu kola-uzlabo smadzeņu cirkulāciju, uzlabo atmiņu. Tie ir super sēnes un augi ar spēcīgu smadzeņu barojošu, atjaunojošu efektu. Tas ir spēcīgs profilakse alcheimera slimības. Vērtīgs, lai izmantotu pastāvīgi. Darba garīgo darbu. Kad jūs vēlaties, lai būtu veselīga un reāla enerģija. Tēja ir bagāta ar dabīgiem minerāliem, piemēram; kālijs, magnijs, cinks, dzelzs, selēns utt. jūs atradīsiet šeit;

Kas ir tukšas kalorijas?

Tie ir stipri apstrādāti pārtika, ieskaitot miltu konditorejas izstrādājumus, cepumus, saldumus, cukura brokastu produktus, koncertus, uzkodas. Ēdot tos, jūs pat varat ļoti ātri pārsniegt dienas kaloriju likmi, bet nav un nav garīgo un fizisko veselību uzlabojošu vielu-vitamīnu, minerālvielu.

Labas kvalitātes pilnvērtīgi pārtika ir; svaigāki augļi, ogas, dārzeņi, salāti, veseli graudi, rieksti, sēklas, manna, pākšaugi. Ja tu ēd zivis, tam jābūt savvaļas vai organiskas kā gaļa.

Visi pilnvērtīgi produkti satur dažus olbaltumvielas, ogļhidrātus, vitamīnus un minerālvielas.

Lai iegūtu visas aminoskābes-vispār nav nepieciešams ēst dzīvnieku izcelsmes produktus. Ir pietiekami daudz augu produktu. Tomēr jums ir nepieciešams ēst tik daudz dažādu produktu, cik vien iespējams.

I dalis. Smegenų mityba.

Piemēram.

Iepirkšanās ratiņi

Jūsu grozs ir tukšs

Sākt iepirkties

Izvēlieties