Praleisti turinį

Jaunības prāts-samazina bioloģisko vecumu

Jaunības prāts-samazina bioloģisko vecumu "Cilvēki kļūst veci, kad viņu prātas ir pietūkušas un pārtrauc būt ieinteresēti dzīvē." Jaunības prāts ir prāts, kas nepārtraukti paplašinās un attīstās. Prāts ir domas lauks....

Jaunības prāts-samazina bioloģisko vecumu

Jaunatviškas protas-mažina biologinį amžių

"Cilvēki kļūst veci, kad viņu prātas ir pietūkušas un pārtrauc būt ieinteresēti dzīvē."

Jaunības prāts ir prāts, kas nepārtraukti paplašinās un attīstās.

Prāts ir domas lauks. Katru reizi, kad domas piedzimst prātā, ķermeņa molekulas tiek ietekmētas arī. Domas kustība pārvieto ķermeņa šūnas.

Mums tik daudz gadu, cik mēs jūtam sevi-kā mūsu prāts saka. Ja mēs jūtam jaunības, mūsu bioloģiskās pazīmes atspoguļo to.

Līdz ar to ķermeņa vecums faktiski ir atkarīgs no prāta stāvokļa. Tāpēc ir ļoti svarīgi noteikt, kādi faktori atbalsta prāta jaunību. Ir ļoti svarīgi saglabāt ķermeņa jaunību un labsajūtu-veselīgu uzturu, fizisko aktivitāti, jogu, meditāciju u. c.) Bet visas šīs lietas nedos nekādu efektivitāti, ja prāts jūtas novecojis.

Cilvēka smadzenes, kā saka neiroloģijas zinātne, ir ārkārtīgi sarežģīts un dinamisks orgāns. Vēl nesen zinātnieki ir apgalvojuši, ka jaunās nervu šūnas smadzenēs neparādās, tāpēc to skaits nepārtraukti samazinās. Nesen tomēr prinstonas universitātes pētnieki ir veikuši atklājumu, ka katru dienu smadzenēs parādās tūkstošiem jaunu nervu šūnu.

Jaunatviškas protas-mažina biologinį amžių

Cilvēka domas mainās ik sekundi, vienu izdzīvošanu vai vizuālo aizvieto citas pieredzes un tēli. Pārnesot uz ķermeni, ķermenis uz tiem reaģē. Mūsu mērķis ir padarīt domas padarīt ķermeni veselīgāku un jaunāku. Tāpēc mums ir jārūpējas par vissvarīgāko bioloģisko instrumentu, kas rada šo domu.

Citiem vārdiem sakot-mums tik daudz gadu, cik mēs jūtam, un ne tik daudz, kā rakstīts dzimšanas apliecībā j

Secinājums ir izvairīties no negatīvas informācijas, ko pārraida mediji, tv, negatīvās valodās cilvēku.

Jaunības prāta izņēmuma iezīmes ir ziņkārība, dinamisms, ziņkārība, pozitīvums. Acīmredzot, mēs vēlētos, lai būtu šāda prāta vispār.

Veselīgs dzīvesveids-uzturs, sports, meditācija, veselību uzlabojoši uztura bagātinātāji un aktīvs prāts, paplašinot tās spējas.

Jauneklīgs prāts mudina uzdot entuziasmu, spontāni un drosmīgi. Spēj pielāgoties dažādiem apstākļiem un vienmēr būt optimistisks. Lielisks piemērs ir bērnu entuziasms, spontanitāte j jūs varat arī būt tik spilgts un spilgts prāts.

Jaunības prāts izdala entuziasmu. Prāts kļūst iekļūst radošo enerģiju. Viss kļūst iespējams, viņa iztēlei nav robežu, viņam pieder visa pasaule.

Ko mums vajadzētu darīt?

Attīstīt jutību prātu. Dzirdēt skaņas pasaulē. Dabas skaistumu un skaņas.

Jauni garšas un kombinācijas. Redzēt pasauli pilnīgi atšķirīgs, nekā jūs esat redzējuši līdz šim. Pat ūdens ir garšu :)

Apmeklējiet vietas, kurās neesat bijuši. Smaržu smaržas pasaulē, ziedi, augi, ezeri, koki, utt. Ļaujiet jūsu prāts kļūt jutīgāks pret apkārtējās vides skaņām un smaržām.

Paplašināt savu iztēli. Vizualizējiet sajūtas, kas dod jums patīkamas jūtas.

Paplašināt loku interešu. Tie var ietvert mākslas izstādes, jaunas grāmatas, jaunas dejas, glezniecība, jāšana, gatavošana, fotogrāfija, ceļojumi, koncerti utt.

Paplašināt savu interešu loku, iedrošināt prātu būt pastāvīgi aktīva-šādā veidā jūs saglabāsiet savu jaunību :)

Jaunatviškas protas-mažina biologinį amžių

Sagatavots pēc ārsta. Deepak chopra literatūra

Iepirkšanās ratiņi

Jūsu grozs ir tukšs

Sākt iepirkties

Izvēlieties