Merginos, moterys,
Menstruacijų metu ar po jų manau ne kartą pačios jaučiate, jautėte poreikį tokiems produktams kaip burokėliai, vyšnios, juodieji serbentai ir kt? Labai gerai pats organizmas atliepia ko jam trūksta. Juk tiek daug netenkame kraujo! Nors ir teigiama, kad jis atsistato... deja realybė tokia, kad itin dažnai tai yra mažakraujystės, chroniško nuovargio, melancholijos, energijos trūkumo priežastis. Kaip visada geriausia reaguoti ir veikti laiku. Tai ką darom? štai keletas receptų, produktų, kurie padės organizmui jaustis gerai visada :) net ir menstruacijų metu..Taip! Kai kurioms tai skamba lyg pasiekti kosmosą. PRADEDAM!!!
1. Svarbu rytais gerti vandenį su citrinos sultimis. Geriausia, kad vanduo būtų šiltas, jaukus gerti. gali būti net karštokas. Taip ryte išjudinama kraujotaka. Tai labai svarbu net tik menstuacijų periodu, bet ir kas rytą. Kas dieną būtinai išgerkite ne mažiau 2 litrų gryno vandens. Mažinti kavą, kuri ypatingai pašalina iš organizmo skysčius, o kartu ir kalį, magnį, vitc ir kitas būtinas maistines medžiagas. Kas itin silpnina kraują, imunitetą bei visą organizmą.
2. Miegas. Būtinai reikia eiti miegoti iki 23 val. Taip organzimas pailsės, atgaus jėgas ir nejausite didžiulio išsekimo menstuacijų metu.
3. Labai palanku pradėti rytais ar dienos eigoje gerti žaliuosius kokteilius. Berkite granatų uogų.
Ruošiant maistingus kokteilius papildyti galite spanguolėmis, špinatais, dilgėlėmis, kiaulpienių lapais.
4. Vartokite burokėlius. Ruoškite salotas, dėkite į kokteilius, sriubas. Palanku būtų nevirti burokėliai. Tokiu būdu jie yra žali, nesunaikintos aktyvios maistingosios medžiagos. Burokėliai nuo seno žinomi kip itin puiki daržovė kraujui, kepenims stiprinti ,išvalyti, atstatyti. pvz. ruoškite tokias salotas. Sutarkuoti burokėlį burokine tarka. Atskirai susmulkinti svogūną, kurį trumpam marinuojate druska ir citrinos sultimis.Taip svogūnai suminkštėja, tampa gardesnis, nesijaučia aštraus jų kvapo. Galėsite keliauti ir bendrauti :) Tada sumaišote juo kartu, gardinate j.pipirais, saulėgrąžų bei moliūgų sėklomis (galite sėklas trumpai pakepti) Apšlakstote šalto spaudimo saulėgrąžų, alyvuogių ar moliūgų aliejumi.
5. Valgykite daugiau žalialapių daržovių. Tokių kaip kalendra, rukola, įvairios salotos-tik žalios spalvos, brokoliai.
6. Ruoškite grikius, kurie turi labai daug geležies. Vartokite juos žalius, bet ne kepintus.
Kuo daugiau būkite gryname ore...Į sveikatą
grasole.com
Šis straipsnis nėra autoriaus asmeninė nuomonė ir nėra skirtas reklamuoti maisto papildus. Jame pateikiama bendra informacija, kuri nėra susijusi su konkrečių produktų įsigijimu ar vartojimu. Jei turite sveikatos sutrikimų, vartojate vaistus ar kitus papildus, prieš pradėdami vartoti naujus papildus pasikonsultuokite su savo gydytoju arba vaistininku. Sprendimai dėl sveikatos turėtų būti priimami atsižvelgiant į jūsų individualią būklę ir, esant poreikiui, pasitarus su sveikatos specialistu. Jei turite komentarų ar klausimų dėl šiame puslapyje pateikto turinio, kviečiame susisiekti su mumis el. paštu studija@grasole.com. *Write a meta description and meta title for this post.