Praleisti turinį

Jaunatviškas protas-mažina biologinį amžių

 Jaunatviškas protas-mažina biologinį amžių  „Žmonės tampa seni, kai jų protas aptingsta ir liaujasi domėtis gyvenimu“. Jaunatviškas protas-tai toks protas, kuris nuolat plečiasi ir vystosi. Protas yra minčių laukas. Kiekvieną kartą,...

 Jaunatviškas protas-mažina biologinį amžių

Jaunatviškas protas-mažina biologinį amžių

 „Žmonės tampa seni, kai jų protas aptingsta ir liaujasi domėtis gyvenimu“.

Jaunatviškas protas-tai toks protas, kuris nuolat plečiasi ir vystosi.

Protas yra minčių laukas. Kiekvieną kartą, kai prote gimsta mintis, būna paveikiamos ir kūno molekulės. Minties judėjimas išjudina organizmo ląsteles.

Mums tiek metų, kaip mes patys jaučiamės-kaip sako mūsų protas. Jei jaučiamės jaunatviški, mūsų biologiniai žymenys tai atspindi.

Vadinasi, kūno amžius iš tikrųjų priklauso nuo proto būsenos. Todėl yra labai svarbu nustatyti, kokie veiksniai palaiko proto jaunatviškumą. Labai svarbu kūno jaunatviškumui ir savijautai išsaugoti-sveika mityba, fizinis aktyvumas, joga, meditacija ir kt.) Tačiau visi šitie dalykai neduos jokio efektyvumo, jei protas jausis pasenęs.

Žmogaus smegenys, kaip sako neurologijos mokslas, yra nepaprastai sudėtingas ir dinamiškas organas. Dar neseniai mokslininkai tvirtino, kad naujų nervinių ląstelių smegenyse neatsiranda, tad jų skaičius nuolat mažėja. Tačiau neseniai Prinstono universiteto mokslininkai padarė atradimą, kad kiekvieną dieną smegenyse atsiranda tūkstančiai naujų nervų ląstelių.

Jaunatviškas protas-mažina biologinį amžių

Žmogaus mintys kas sekundę kinta, vieną išgyvenimą ar vaizdinį keičia kiti išgyvenimai ir vaizdiniai. Transliuojant į kūną, kūnas į juos reaguoja. Mūsų tikslas toks, kad mintys kūną darytų sveikesnį ir jaunesnį. Todėl turime pasirūpinti svarbiausiu biologiniu instrumentu, kuris tas mintis generuoja.

Kitaip sakant-mums tiek metų, kaip mes jaučiamės, o ne tiek, kiek parašyta gimimo liudijime J

Išvada-vengti neigiamos informacijos, kurią transliuoja žiniasklaida, TV, neigiamos žmonių kalbos.

Išskirtiniai jaunatviško proto požymiai yra žvalumas, dinamizmas, smalsumas, pozityvumas. Matyt, kad tokį protą norėtume turėti visi.

Sveikas gyvenimo būdas-mityba, sportas, meditacija, sveikatai stiprinti maisto papildai bei aktyvus protas, plečiant savo galimybes.

Jaunatviškas protas skatina elgtis entuziastingai, spontaniškai ir drąsiai. Sugeba adaptuotis prie įvairių aplinkybių ir visada būti optimistiškas. Puikus pavyzdys-vaikų entuziazmas, spontaniškumas J Jūs irgi galite turėti tokį guvų ir šviesų protą.

Jaunatviškas protas skleidžia entuziazmą. Protas tampa persmelktas kūrybinės energijos., kunkuliuoja, veržiasi per kraštus idėjos. Tampa viskas įmanoma, jo vaizduotė neturi ribų, jam priklauso visas pasaulis.

Ką turėtume daryti?

Lavinti proto jautrumą. Išgirsti pasaulio skambesius. Gamtos grožis ir garsai.

Nauji skoniai ir deriniai. Pamatykite pasaulį visai kitokį nei matėte iki šiol. Net vanduo turi skonį :)

Lankykitės vietose, kur dar nesate buvę. Uostykite pasaulio kvapus, gėlių, augalų, ežero, medžių ir kt. Tegul Jūsų protas tampa jautresnis aplinkos garsams ir kvapams.

Plėskite vaizduotę. Vizualizuokite pojūčius, kurie teikia Jums malonius jausmus.

Plėskite interesų ratą. Tai gali būti meno parodos, naujos knygos, nauji šokiai, tapyba, jojimas, kulinarija, fotografija, kelionės, koncertai ir kt..

Plėskite savo interesų ratą, skatinkite protą nuolatos būti aktyviu- šitaip išsaugosite jo jaunatviškumą :)

 Jaunatviškas protas-mažina biologinį amžių

Parengta pagal gyd. Deepak Chopra literatūrą

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Pradėti apsipirkima

Pasirinkti