Direkt zum Inhalt

Fermentuotas maistas – tai gerosios bakterijos!

Fermentuotas maistas – tai gerosios bakterijos! Štai taip žiemos metu paprastai fermentuoju šakniavaisius. Tokiu būdu laikomos daržovės itin greitai fermentuojasi, o  organizmas dar greičiau įsisavina maistingiausias jų medžiagas. Pvz., burokėliuose...

Fermentuotas maistas – tai gerosios bakterijos!

Štai taip žiemos metu paprastai fermentuoju šakniavaisius. Tokiu būdu laikomos daržovės itin greitai fermentuojasi, o  organizmas dar greičiau įsisavina maistingiausias jų medžiagas. Pvz., burokėliuose esanti geležis organizmui tampa itin lengvai įsisavinama.

Fermentuotas maistas – tai gerosios bakterijos!

Mažakraujystės gydymui NR 1!

Imunitetui – NR 1!

Fermentuotos daržovės labai maistingos, jose fermentų yra daugiau negu žaliose, jos turi ir mūsų organizmui reikalingų probiotikų, mineralų. Gerosios probiotikų bakterijos ir fermentai gerina žarnyno veiklą, dalyvauja kraujo valymo procesuose, padeda sureguliuoti svorį, suteikia energijos, normalizuoja kūno pH, padeda pašalinti teršalus, todėl fermentuoti produktai yra būtina kiekvienos detoksikacijos programos dalis. Reguliariai vartodami tokius produktus pastebėsite, kad pagerėjo imuninė sistema, virškinimas.
Geriausių rezultatų pasieksite įtraukę fermentuoto maisto produktus į savo kasdienį valgiaraštį: dėkite jų į salotas arba vartokite kaip garnyrą. Fermentuotas maistas itin dera ir yra gerai virškinamas su krakmolingais ir baltyminiais produktais. Beje, dar vienas privalumas – reguliarus fermentų vartojimas padės kontroliuoti potraukį saldumynams: jūs visada jausitės sotūs ir aptetitas sumažės.

Jei netoleruoja organizmas raugintų daržovių, reiktų taikyti detokikacijos-žarnyno mikrofloros atstatymo programėlę, kurią rasite čia: goo.gl/sUfK5A

Gaminame

Ingredientai:

1 saliero gumbas
2 burokėliai
1 pastarnokas
1 stiklinė raugintų kopūstų
1 petražolės šaknis (nebūtinai)

Gaminimas:

Sutarkuoju saliero gumbą, burokėlius, pastarnoką (galima ir petražolių šaknį). Sumaišau su raugintais kopūstais. Viskas!
Laikau šaldytuve iki 7 dienų.

 

Fermentuotas maistas – tai gerosios bakterijos!

Labai rekomenduoju atstatyti mikroflorą su augaliniais produktais: goo.gl/k5SYoi

Būkim sveiki ir laimingi :)

www.grazinagum.lt 

Warenkorb

Dein Warenkorb ist leer

Beginn mit dem Einkauf

Optionen wählen