Praleisti turinį

Fermentēts ēdiens-tas ir labi baktērijas!

fermentēta pārtika-tā ir laba baktērija! šādi ziema parasti fermentēja saknes. Tādā veidā uzglabātās dārzeņi fermentē ārkārtīgi ātri, un ķermenis vēl ātrāk absorbē savas barojošās vielas. Piemēram, dzelzs bietes kļūst ļoti...

fermentēta pārtika-tā ir laba baktērija!

šādi ziema parasti fermentēja saknes. Tādā veidā uzglabātās dārzeņi fermentē ārkārtīgi ātri, un ķermenis vēl ātrāk absorbē savas barojošās vielas. Piemēram, dzelzs bietes kļūst ļoti viegli uzsūcas organismā.

Fermentuotas maistas – tai gerosios bakterijos!

apakšveļas apstrāde nr. 1!

par imunitāti-nr. 1!

fermentētie dārzeņi ir ļoti barojoši, tajos ir vairāk fermentu nekā neapstrādāti, tiem ir arī mūsu organismam nepieciešamie probiotiķi un minerālvielas. Labas probiotiskas baktērijas un fermenti uzlabo zarnu aktivitāti, piedalās asins attīrīšanas procesos, palīdz regulēt svaru, nodrošina enerģiju, normalizē ķermeņa ph, palīdz novērst piesārņotājus, tātad fermentēti produkti ir nepieciešama katras detoksikācijas programmas sastāvdaļa. Regulāra šādu produktu lietošana pamanīs, ka uzlabota imūnsistēma, gremošana.
Jūs sasniegsiet vislabākos rezultātus, iekļaujot fermentētu pārtiku ikdienas maltīti: ielieciet tos salātā vai ēst kā garnējumu. Fermentēta barība ir ārkārtīgi piemērota un ir labi sagremota ar cietes un olbaltumvielu produktiem. Starp citu, vēl viena priekšrocība-regulāra enzīmu lietošana palīdzēs kontrolēt cravings pēc saldumiem: jūs vienmēr jūtaties pilns un apetīte samazināsies.

ja ķermenis nepanes fermentētus dārzeņus, ir nepieciešams lietot detoksikācijas-zarnu mikrofloras atgūšanas lietotni, kuru atradīsiet šeit: goo. gl/sufk5a

mēs ražojam

sastāvdaļas:

1 selerijas gumija
2 bietes
1 partridge
1 glāze skābo kāpostu
1 pētersīļu sakne (ne obligāti)

ražošana:

es kontraktu seleriju bumbuļus, bietes, pastinakus (iespējamu pētersīļu sakni). Es sajauktos ar skābo kāpostu. viss!
Uzglabāt ledusskapī līdz 7 dienām.

Fermentuotas maistas – tai gerosios bakterijos!

es iesaku atjaunot mikrofloru ar augu produktiem: goo. gl/k5syoi

būsim veseli un laimīgi :)

www.grazinagum.lt

Iepirkšanās ratiņi

Jūsu grozs ir tukšs

Sākt iepirkties

Izvēlieties