Praleisti turinį

Rowan-super berry

"ROWAN"- super oga! Nav nepieciešams gaidīt salnas. Saldētava veiks šo funkciju. Agrāk saldētavu nebija, tāpēc viņi gaidīja pirmās salnas, lai ogās nebūtu rūgtuma. Tomēr pēc salnām putni bieži krīt... Sasmalciniet...

"ROWAN"- super oga!

ŠERMUKŠNIS-super uoga

Nav nepieciešams gaidīt salnas. Saldētava veiks šo funkciju. Agrāk saldētavu nebija, tāpēc viņi gaidīja pirmās salnas, lai ogās nebūtu rūgtuma. Tomēr pēc salnām putni bieži krīt...
Sasmalciniet ogas ar blenderi / blenderi. Ledusskapī burkās. Ziemā profilaktiski lietojiet medu, lai stiprinātu imunitāti. Jūs varat dzert tēju, pievienot saputojošus kokteiļus, pagatavot salātu mērces, desertus.
Pīlādžu ogas – vitamīnu bumba.
ŠERMUKŠNIS-super uoga
C vitamīns ir vairāk nekā citronos, bagāts ar dzelzi, varu, mangānu, cinku, jodu, kāliju, magniju, ēterisko eļļu. Kā arī fitonicīdi, kas iznīcina kaitīgās baktērijas un dažādu slimību patogēnus gaisā. lieto aknu un nieru slimību, hemoroīdu, anēmijas, diabēta, kā arī kuņģa-zarnu trakta traucējumu gadījumā, pazemina holesterīna līmeni, ārstē urīnizvadkanālu, aknu, žults P iekaisumus.
Svaigas pīlādžu ogas satur īpašu parasorbīnskābi, kas organismā darbojas kā antibiotika. Kad tie ir žāvēti vai vārīti, šī skābe sadalās.
Novāc tikai tīrās vietās. Rowan ir spēja tīrīt apkārtējo gaisu.

Iepirkšanās ratiņi

Jūsu grozs ir tukšs

Sākt iepirkties

Izvēlieties